16.02.2019, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par Rozulas skolas tālāku izmantošanu
  Izsaki savu viedokli - aizpildi anketu!
 • Zemledus makšķerēšanas sacensības
  23. februārī plkst. 10.00 uz Raiskuma ezera...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1160, pašlaik vēro: 29.

Vai esat apmierināts/-a ar autoceļu mehanizētās attīrīšanas no sniega kvalitāti 2018./2019. ziemas sezonā Pārgaujas novadā?
» SākumlapaSakārtota atpūtas vieta pie Auciema ezera

Atpūta pie ūdeņiem ir neatņemama silto sezonu sastāvdaļa, un atpūtas vietas pie ezeriem izmanto gan novada vietējie iedzīvotāji, gan viesi. Tāpēc ir svarīgi, lai tās būtu sakārtotas, pieejamas un lai tajās būtu patīkami un ērti uzturēties.

Atpūtas vieta pie Auciema ezera ir īpaši iecienīta, jo ir ērti pieejama. To izmanto gana daudz cilvēku, ko var spriest pēc tā, kāda atpūtas vieta paliek pēc atpūtniekiem – strauji piepildās atkritumu konteiners, kā arī pie ezera krasta esošais galds un soli gana ātri nolietojas vai arī cieš no bezatbildīgas atpūtnieku rīcības.

Atpūtnieku ērtībām šajā septembrī atpūtas vieta pie Auciema ezera tika sakārtota – tika atjaunos galds un soli, izcirsti krūmi.

Aicinām gan vietējos iedzīvotājus, gan viesus izmantot šo atpūtas vietu, tomēr, atrodoties tajā, būt un atpūsties atbildīgi. Lūgums nebojāt uzstādīto galdu un solus, kā arī, dodoties prom no atpūtas vietas, izmest atkritumus konteinerā, kā arī neatstāt ugunskuru neuzraudzītu.

 

Agris Ķesa,

vides aizsardzības inspektors


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv