19.02.2019, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • ATCELTAS zemledus makšķerēšanas sacensības
  23. februārī plkst. 10.00 uz Raiskuma ezera ATCELTAS...
 • Aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par Rozulas skolas tālāku izmantošanu
  Izsaki savu viedokli - aizpildi anketu!
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
617, pašlaik vēro: 22.

Vai esat apmierināts/-a ar autoceļu mehanizētās attīrīšanas no sniega kvalitāti 2018./2019. ziemas sezonā Pārgaujas novadā?
» SākumlapaUzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”

 

Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem. Preču zīmes nolikums ar Pārgaujas novada domes lēmumu 23. augusta domes sēdē tika apstiprināts. To atļauts izmantot uzņēmēju mārketinga un reklāmas materiālos, t.sk., veidlapās, pasākumu vizuālajā noformējumā, vizītkartēs, spiedogos, preču iepakojumā.

Preču zīme ļaus gan mums pašiem – novada iedzīvotājiem -, gan novada viesiem labāk pamanīt un novērtēt tos pakalpojumus un tās preces, ko piedāvā Pārgaujas novada uzņēmēji. Zīmes mērķis ir veicināt vietējo preču apmaiņu un mudināt tūristus iegādāties tieši novadā radītos, ar preču zīmi marķētos preces un pakalpojumus.

Lauku teritorijā, kur darbojas mazi uzņēmumi, ikkatrs ražojums vai pakalpojums ir kā autordarbs. Tāpēc aicinām uzņēmējus pieteikties preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” izmantošanai.

Lūgums ieinteresētos uzņēmējus iepazīties ar preču zīmes nolikumu, kas pieejams Pārgaujas novada mājaslapā, sadaļā “uzņēmējdarbība”.

Lai turpmāk izmantotu preču zīmi, uzņēmējam jāiesniedz rakstisks pieteikums.
Iesakām iepazīties ar preču zīmes izmantošanas nolikumu. 

 

Tie uzņēmēji, kuri pieteiksies preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” izmantošanai, tiks aicināti pieteikties konkursam “Norāžu zīmju saņemšanu preču zīmes “Radīts Pārgaujas novadā” lietotājiem”, kurā varēs saņemt norādes zīmi uz saviem uzņēmējdarbības objektiem, ražošanas vai pakalpojumu sniegšanas vietām. Ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT. 

 

Vairāk informācijas par preču zīmi un tās saņemšanu, kā arī konkursu

Rudīte Vasile,
tel. nr.: 29464946


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv