15.11.2018, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Latvijas valsts proklamēšanas gadadienai veltīts pasākums
    Pārgaujas novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus un viesus uz svētku pasākumu 17. novembrī plkst. 20.00 Stalbes tautas namā ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1214, pašlaik vēro: 23.

Vai esat apmeklējis /-usi vai grasāties apmeklēt kādu no Latvijas simtgadei veltītajiem pasākumiem?
» SākumlapaPārgaujas novadā notiks Eiropas Vietējo solidaritātes dienu 2018 aktivitātes

Eiropas Vietējās solidaritātes dienas (EVSD) novembra vidū tiek rīkotas Eiropas Komisijas līdzfinansētā projekta “Strādājot kopā iespēju sniegšanai vietējām un reģionālajām pašvaldībām attīstības veicināšanai ES partnervalstīs” ietvaros. Līdztekus Latvijas Pašvaldību savienībai (LPS) projektā iesaistījušies vēl 29 partneri, pārstāvot gan pašvaldību asociācijas, gan atsevišķas vietējās un reģionālās pašvaldības, kopā veidojot Eiropas platformu vietējo un reģionālo pašvaldību attīstībai.

EVSD mērķis ir informēt pašvaldības un iedzīvotājus par attīstības sadarbību un attīstības izglītību ar austrumpartnerības valstīm. Šīs attīstības sadarbības aktivitātes norisinās vienlaikus vairākās valstīs, piemēram 2017. gadā – Latvijā un vēl 14 Francijas, Itālijas un Spānijas reģionos.

Šogad EVSD aktivitātes Latvijā norisināsies jau trešo reizi, aptverot visus Latvijas reģionus. 2016. gadā tās notika Vidzemes plānošanas reģionā, 2017. gadā - Jaunpils novadā. Šogad EVSD aktivitātes no 12. līdz 18. novembrim notiks piecās Latvijas pašvaldībās – Bauskā, Līvānos, Skrundā, Engurē un Pārgaujā.

Pārgaujas novadā EVSD ietvaros skolēniem un jauniešiem tiek organizēts zīmējumu konkurss par tēmu “Vienoti dažādībā: Latvija un Gruzija”. Tiks apbalvoti 3 labākie zīmējumu autori 3 vecuma grupās. Apbalvošana notiks 17. novembrī Stalbes tautas namā Valsts svētku pasākuma ietvaros, kur būs arī iespēja aplūkot skolēnu zīmējumus.

Akcentējot pašvaldības sadarbību ar Riškani rajonu Moldovā, kā arī to, ka valsts ir pazīstama ar vilnas izstrādājumu darināšanu, ikviens iedzīvotājs un interesents 14. novembrī tiek aicināts piedalīties filcēšanas meistarklasē Stalbes tautas namā no plkst. 15.00 līdz 18.00, kuru vadīs zinoša un radoša filcēšanas meistare Vivita Vītiņa.

Dalība meistarklasē ir bez maksas, un vietu skaits ierobežots. Lai piedalītos, nepieciešama iepriekšēja reģistrēšanās, aizpildot pieteikuma formu:
https://goo.gl/forms/1SS28eZ3OxPgjX3P2

 

Iluta Beķere,

sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv