04.08.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1025, pašlaik vēro: 37.

» SākumlapaGatavojoties Saimniekballei

Pasākums “Sakopta un videi draudzīga sēta Pārgaujas novadā” ir par tradīciju kļuvis ikvasaras pasākums Pārgaujas novadā. Ar šī pasākuma palīdzību Pārgaujas novada pašvaldība vēlas sekmēt novada teritorijas sakopšanu, veicināt novada iedzīvotāju un uzņēmēju labo gribu ne tikai sakopt savu sētu, bet arī saimniekot videi draudzīgi un energoefektīvi, kā arī celt pašu iedzīvotāju lepnumu un pašapziņu par savu novadu, saliedēt tuvākus un tālākus kaimiņus un, protams, palielināt novada atpazīstamību nacionālā mērogā. Ieklausoties iedzīvotāju un komisijas ieteikumos, pasākums šogad piedzīvojis nelielas izmaiņas.

Ja bija ierasts, ka katru gadu māju saimnieki Straupes, Stalbes un Raiskuma pagastos gaidīja savās sētās pasākuma komisiju, tad šogad komisijas darbs izpaudās citādi. Tika apkopotas fotogrāfijas, atmiņu stāsti – viss, kas piedzīvots un redzēts desmit pasākuma “Sakopta un videi” darbības gados. Tika veidots arī videomateriāls par tām mājām, kas iepriekš ieguvušas nomināciju “Gada sēta”. 17. augustā Ungurmuižā notiks Saimniekballe, kas, kā ierasts, ir pasākuma “Sakopta un videi draudzīga sēta Pārgaujas novadā” noslēguma pasākums. Arī šogad aicinām Pārgaujas novada māju saimniekus, viņu ģimenes piedalīties Saimniekballē, lai kopīgi atskatītos uz iepriekšējiem pasākuma gadiem, dalītos atmiņās, satiktu gan tuvākus, gan tālākus kaimiņus, kā arī baudītu Ainara Mielava koncertu, dančus Lauku Muzikantu pavadījumā un burvīgo Ungurmuižas atmosfēru. Pasākuma ielūgumus atradīsiet informatīvajā izdevumā “Pārgaujas Novada Vēstis”.

Gadu no gada lielu atsaucību pasākumā “Saimniekballe” ieguvusi loterija, kurā iedzīvotājiem ir iespēja laimēt pašvaldības un novada uzņēmēju sarūpētās balvas. Arī šogad loterija neizpaliks, tāpēc līdz 14. augustam tiek aicināti atsaukties uzņēmēji, kuri vēlas papildināt “Saimniekballes” loteriju ar kādu labumu no savas produkcijas. Pieteikties pa tālr. 29171764, 26359939.

 

*Pasākums notiks brīvā dabā, tāpēc lūgums pasākuma apmeklētājus ģērbties atbilstoši laikapstākļiem.       

*Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts. Iegūtie materiāli tiks izmantoti organizatora publicitātes vajadzībām.     

Atgādinām, ka uz Saimniekballi iepriekš ir jāpiesakās. Pieteikšanās līdz 12. augustam, zvanot pa tālr.: 29171764, 26359939© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv