28.11.2021, Svētdiena
  • Informējam, ka 30.11.2021 tiks slēgti Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes Citadeles un Swedbank bankas norēķinu konti.
    Pārgaujas apvienības pārvalde informē, ka šā gada 30.novembrī tiks slēgti pārvaldes maksājumu konti AS "Citadele banka" un AS "Swedbank" bankās. Maksājumu veikšanai lūdzam izmantot AS “SEB banka” norēķinu kontu, kas paliek nemainīgs. Rekvizīti maksājumu veikšanai: Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde Reģ. Nr.: 90009116276 Konta numurs: LV06UNLA0050014307758

Izrāde “Nezināmā zvaigzne”

Cēsu teātris aicina uz izrādi - Mihails Sebastians “Nezināmā zvaigzne”, režisore Edīte Siļķēna.

Mazpilsētā dzelzceļa stacija reizēm mēdz būt visromantiskākā vieta – tur vilcienus sagaidot un pavadot saplūst visi pilsētas ļaudis, tā reizē ir jūra, osta un nezināmā tāle.

Un ja kādu dienu šai mazpilsētas stacijā ierodas kāda nezināma dāma, kura veidota no nedaudz smaržu, daudz slinkuma un zināmas devas fantāzijas… var sākties daudz pārpratumu, aprunāšanas, humora, kaislīgas satikšanās un sāpīgas šķiršanās.

Romantiska komēdija, tā laikam vislabāk varētu raksturot šo izrādi. Lugu autors sarakstīja 1944.gadā, tā kalpojusi par pamatu vairākām filmām, tikusi un joprojām tiek iestudēta daudzos pasaules un Latvijas teātros.

Lai arī lugas darbība norit kādā Rumānijas mazpilsētā pagājušā gadsimta sākumā, šāda situācija pirms gadiem simts varēja atgadīties arī mūsu pusē.

Cēsu teātris turpina savas muzikālā teātra tradīcijas, izrādē skanēs dziesmas, kuras radījuši paši teātra dalībnieki, mūzika - Juris Krūze, vārdi - Lauma Daugiša. Režisore Edīte Siļķēna atkal pratusi lugā iesaistīts visu teātra plašo kolektīvu, padarot izrādi dzīvespriecīgu un piesātinātu.

Galvenajās lomās:

Mona, Nezināmā – Laimdota Eliase