09.12.2019, Pirmdiena

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?

Pārgaujas novada jaunatnes mini forums

Par ierastu un gaidītu pasākumu rudenī kļuvis Pārgaujas novada jaunatnes mini forums “Pacel ideju”, kas šogad norisināsies jau 4. reizi. Pasākums notiks 24. novembrī Raiskuma pagasts tautas namā “Auciemmuiža” no plkst. 11.00 līdz 16.00.

Pasākuma mērķis palicis nemainīgs - vienkopus pulcēt Pārgaujas novada jauniešus, iedvesmot tos, izzināt viņu iespējas iesaistīties pašvaldības rīkotajās aktivitātēs, kā arī noskaidrot jauniešu vēlmi un redzējumu par savu ideju realizēšanu Pārgaujas novadā. Pateicoties forumam, izveidojusies jauniešu grupa, kura maziem toties mērķtiecīgiem soļiem dodas uz priekšu, iepazīstot cits citu, apzinot aizvien vairāk novada jauniešu, realizējot savas iniciatīvas, piedaloties starptautiskos projektos, kā arī veidojot Pārgaujas novada jaunatnes dzīvi krāšņāku.

Tā kā viens no pasākuma mērķiem ir radīt jauniešos vēlmi uz vēl aktīvāku darbošanos, kā arī veicināt to savstarpējo komunikāciju, ideju ģenerēšanu un realizēšanu, mini foruma laikā izskanēs vairāki motivējoši veiksmes stāsti, kurus pastāstīs Pārgaujas novadā dzīvojoši vai ar novadu saistīti jaunieši, kuri savas idejas jau realizējuši un turpina tās attīstīt. Stāstu par gūto pieredzi un piedalīšanos jauniešu apmaiņas projektā Itālijā stāstīs Pārgaujas novada sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste Iluta Beķere un 4 Pārgaujas novada jaunieši, bet ar starptautiskajās apmācībās Somijā gūtajām zināšanām par darbu ar jaunatni lauku reģionos dalīsies Pārgaujas novada projektu vadītāja Eva Meijere.

Visas dienas garumā ar Pārgaujas novada jaunatnes mini foruma dalībniekiem būs brīvo mākslinieku apvienības “Pieaugušie bērni” biznesa projektu vadītājs un radošais direktors, improvizācijas teātra grupas ‘’Rīgas Improvizācijas Laboratorija’’ aktieris, kā arī harizmātisks pasākumu vadītājs, kam darbs ar jaunatni nav svešs - Kaspars Brūvelis. Gaidāmas dažādas radošas aktivitātes un saliedēšanās spēles.

Pasākums paredzēts galvenokārt Pārgaujas novada jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem, bet priecāsimies redzēt visus interesentus.

Lai piedalītos pasākumā, aizpildi reģistrēšanās anketu:

Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciālste,
Attīstības plānošanas nodaļa
e-pasts: iluta.bekere@pargaujasnovads.lv