26.02.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība 4. reizi izsludina Grantu konkursu
    Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību Pārgaujas novadā ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
182, pašlaik vēro: 20.

Vai Jums būtu vēlme pašvaldības informatīvā izdevuma "Pārgaujas Novada Vēstis" elektronisko versiju ik mēnesi saņemt savā e-pastā?
» SākumlapaLielstraupes pils ver durvis neparastam pasākumam

Februāra sākumā, kad tikai pamazām sāk atkāpties ziemīgā tumsa, Lielstraupes pils iemirdzēsies krāsās un gaismās. Tiecoties pretim saules atkalatnākšanai, Lielstraupes pilī 5.februārī tiks rīkots neparasts pasākums, kurā tiks svinēta gaismu un krāsu izjūta.  Pasākuma nosaukums ir “Gaidot sauli”, un tā būs mākslas izpratnes stunda ar gaismām, krāsām un kustībām, ko vadīs māksliniece, pedagoģe un izaugsmes trenere Zaiga Putrāma.

5.februāris ir arī Agates vārdadiena, un Agate ir tā meitene, kuras tēlu pirms pāris gadiem tika radījuši Straupes pamatskolas audzēkņi, kopīgi izveidojot krāsojamo grāmatiņu “Agates diena Straupē”. Pasākuma laikā būs neliels Agates cienasts un iespēja gida pavadībā ielūkoties pils iekštelpas.

Plkst. 13 uz nodarbību aicināti Pārgaujas novada skolu audzēkņi, kuriem interesē modernā māksla.

Plkst. 18 māksliniece gaidīs ikvienu interesentu.

Lūgums iepriekš pieteikties dalībai pasākumā pa tālr. 29464946.

Ieeja ar Lielstraupes pils apskates biļetēm (4 un 2 eiro), ko varēs iegādāties uz vietas.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv