18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
133, pašlaik vēro: 8.

» SākumlapaMātes dienas konkurss "Mammas padoms"

Runā, ka mammas vienmēr zinot kā labāk!

Vai arī Tavai mamma ir kādreiz Tev devusi īpaši vērtīgu padomu, kurš bijis un vienmēr būs noderīgs. Piemēram, “Daudz nedusmojies, citādi veidosies krunkas”, “lai uz kurieni dodies, vienmēr ņem līdzi vilnas zeķes” vai “lai ēdiens būtu garšīgs, tas jāgatavo labā garastāvoklī”.

Tuvojoties Mātes dienai, aicinām dalīties ar savu mammu, vecmammu labākajiem padomiem. Sūti vērtīgo padomu privātā ziņā vai uz e-pastu iluta.bekere@pargaujasnovads.lv līdz 5. maijam.

Visi iesūtītie mammu padomi tiks apkopoti un publicēti Pārgaujas novada Facebook lapā, kur par tiem līdz pat Mātes dienai, 10. maijam, varēs balsot.

Tām 3 mammām, kuru padomi saņems vislielāko balsu skaitu, Pārgaujas novads nosūtīs nelielu pārsteigumu.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv