17.06.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1213, pašlaik vēro: 12.

» SākumlapaPārgaujas novada jauniešu saliedēšanās pasākums “Lauzt robežas” arī šogad


Jau trešo gadu Mednieku apmācības un atpūtas bāzē “Mārkulīči” 5. un 6. augustā notiks Pārgaujas novada jauniešu saliedēšanās pasākums “Lauzt robežas”.

Jauniešu saliedēšanās pasākums vasarā nu jau kļuvis par gaidītu notikumu Pārgaujas novada jauniešu vidū. Tā mērķis nemainīgi ir uzlabot jauniešu savstarpējās attiecības, veicināt komunikāciju, kā arī motivēt uz aktīvāku darbošanos un diskutēt par jauniešiem aktuālām tēmām. Šogad pasākumā piedalīsies arī jaunieši no Alojas novada un Jūrmalas, tādejādi veicinot labās pieredzes apmaiņu jauniešu vidū, kā arī jaunu sadarbību un sadraudzību veidošanu.

Pasākuma pirmajā dienā paredzētas iepazīšanās aktivitātes, ko vadīs jaunatnes darbinieces no Pārgaujas un Alojas novadiem, un Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centra. Plānotas arī dažādas brīvā laika aktivitātes – sporta spēles, kopīga muzicēšana pie ugunskura, brīvdabas kino, diskusijas, kā arī pārsteiguma viesis.

Savukārt Pārgaujas novada jauniešu saliedēšanās pasākuma otrajā dienā ar jauniešiem strādās profesionāli komandu saliedēšanas un sadarbības veicināšanas treneri no biedrības "Atklāj sevi", kas būs sagatavojis īpašu aktivitāšu programmu jauniešu saliedēšanai. Spriežot pēc rezultātiem, kas tika sasniegti, organizējot pasākumu iepriekšējos gados, dalība tajā ir iespēja izaicināt un iepazīt sevi, mācīties sadarboties, strādāt komandā un uzlabot komunikācijas prasmes, kam ir ļoti liela nozīme gan darbam komandā, gan savstarpējās attiecībās, gan savu mērķu sasniegšanai. 

Aicinām pasākumā piedalīties Pārgaujas novada jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem, bet atgādinām, ka jauniešiem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, dalībai pasākumā nepieciešama viņu vecāku vai likumīgo aizbildņu parakstīta atļauja, kuras sagatave un iekšējās kārtības noteikumi tiks nosūtīta ikvienam, kurš pieteiksies dalībai pasākumā.

Ņemot vērā to, ka joprojām bieži izskan termins “Covid - 19”, arī jauniešu saliedēšanās pasākums “Lauzt Robežas” tiks rīkots, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus

Atgādinām, ka nakšņošana notiks teltīs, kas nozīmē, ka dalībniekiem nepieciešama sava telts un viss nepieciešamais nakšņošanai tajā, kā arī laikapstākļiem atbilstošs apģērbs.

 

Dalība pasākuma bez maksas. Vietu Skaits ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 2. augustam.

 

Lai pieteiktos, aizpildi anketu https://ej.uz/lauztrobezas2020

Vairāk informācijas:

Iluta Beķere,

sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa
iluta.bekere@pargaujasnovads.lv
tel. nr.: 26368154


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv