23.09.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
410, pašlaik vēro: 16.

» SākumlapaPārgaujas novadā viesojas satiksmes ministrs Tālis Linkaits

22. jūlija pēcpusdienā Pārgaujas novadā viesojās satiksmes ministrs Tālis Linkaits, parlamentārais sekretārs Jānis Butāns, ministra padomnieks juridiskajos jautājumos Uģis Upenieks un ministra padomniece stratēģiskās komunikācijas jautājumos Ilze Salna.

Delegācija no Satiksmes ministrijas Raiskuma pagasta tautas namā “Auciemmuiža” tikās ar Pārgaujas novada domes priekšsēdētāju Hardiju Ventu, Pārgaujas novada domes priekšsēdētāja vietnieku Imantu Kalniņu un izpilddirektori Marutu Drubiņu. Tika pārrunāti jautājumi, kas attiecas uz autoceļu stāvokli, to uzturēšanas darbiem un pārbūvi, īpaši izceļot tos autoceļus, kuriem atjaunošana nepieciešama visvairāk. Piemēram, reģionālais autoceļš P14 Umurga - Cēsis – Līvi. Satiksmes ministrs T. Linkaits atzina, ka minētais autoceļš ir prioritāte, piebilstot, ka notiek projektēšana, lai nākotnē varētu uzsākt būvniecību. Tāpat arī tika apspriests autoceļa Kūdums – Daibe – Pīpeņi posms, kas ved uz Reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru “Daibe” un kam lielās slodzes dēļ radušies bojājumi. Sarunās tika akcentēta arī pašvaldības labā pieredze fondu finansējumu apgūšanā un projektu īstenošanā tieši ceļu infrastruktūras uzlabošanai.

Tikšanās laikā tika apspriestas arī citu jomu aktualitātes, kā arī ministrijas un Pārgaujas novada pārstāvji devās izbraucienā pa Pārgaujas novadu, lai novērtētu reālo situāciju uz minētajiem autoceļiem. Tāpat tika apmeklēts Dabas un tehnoloģiju parks “Urda”.

Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents pozitīvi vērtē Satiksmes ministrijas reģionālās vizītes: “Katrai pašvaldībai, protams, ir sava "sāpe" attiecībā uz autoceļiem, un šādās vizītes ir veids, kā labāk iepazīt, izprast un novērtēt reālo situāciju un tās nopietnību reģionos. ”

 


Iluta Beķere,

sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv