25.10.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
841, pašlaik vēro: 17.

» SākumlapaVidzemes uzņēmēji tiekas Valmierā

 

Ierasti Vidzemes uzņēmējdarbības izstāde “Vidzemes uzņēmēju dienas” norisinās maijā, tomēr šogad izstāde tika pārcelta valstī esošās ārkārtējās situācijas un noteikto ierobežojumu Covid – 19 izplatības ierobežošanai dēļ. “Vidzemes uzņēmēju dienas” 2020. gadā uzņēmējus un apmeklētājus pulcēja 18. un 19. septembrī, nemainot tikšanās vietu – Valmieras kultūras centrā un tā apkārtnē.

“Vidzemes uzņēmēju dienas” jau kļuvušas par ierastu un gaidītu notikumu, un Pārgaujas novada pašvaldība, kā arī novada uzņēmēji tajā piedalās jau vairākus gadus. Arī 2020.gada  uzņēmēju dienas nebija izņēmums, un Pārgaujas novads lielākajā Vidzemes uzņēmējdarbības izstādē tika pārstāvēts arī šogad.

Pasākums norisinājās jau 22. reizi, pulcinot vienviet dažādu jomu un lieluma uzņēmumus no Vidzemes, kā arī no citām Latvijas vietām. Divu dienu laikā izstādes dalībnieki pasākuma apmeklētājus, pilsētas viesus, kā arī citu novadu pārstāvjus iepazīstināja ar savu produkciju vai sniegtajiem pakalpojumiem, veiksmes stāstiem un sadarbības iespējām. Dalība izstādē ir iespēja dibināt jaunus kontaktus, veidot sadarbības, atrast jaunus partnerus, kā arī iegūt jaunus klientus.

Pārgaujas novada stends šogad tika iekārtots kā kempings, uzsverot to, ka novada teritorija ir ainaviska, tajā atrodas daudz ūdenstilpes, kas ir tūristu, kā arī vietējo novadnieku iecienītas atpūtas vietas. Stenda apmeklētājiem bija iespēja uzzināt par uzņēmējdarbību un tūrisma iespējām Pārgaujas novadā, par populārākajiem apskates objektiem, nogaršot novada uzņēmēju gardumus, kā arī interesentiem tiek piedāvāta iespēja aizpildīt viktorīnu, un piedalīties balvu izlozē, kas izpelnījās īpašu apmeklētāju uzmanību, jo, atbildot pareizi uz visiem jautājumiem, bija iespējams laimēt vērtīgas balvas. Balvas bija sagādājusi Pārgaujas novada pašvaldība un novada uzņēmēji – “Ungurmuiža”, “Balansa Dēlis”, Kempings “Apaļkalns”, PKS “Straupe”, “Dabas spēks”, “Kiukīšu kārumi”, “Dižvīra pelmeņi”, “Braslas priedes”, “Rožkalnu maize”, “Minnāgas”, “Mājas Mārrutki”, “Unguri”, “Slow food Straupe” tirdziņš. Visas atbildes bija meklējamas stendā. Uzmanīgākajiem un acīgākajiem viktorīnas dalībniekiem atbilžu meklēšana problēmas nesagādāja.

Laukumā pie Valmieras Kultūras centra norisinājās amatnieku un uzņēmēju tirdziņš, kurā varēja iegādāties dažādus amatnieku darinājumus, gardumus, stādus, tehniku u.c. Pārgaujas novadu tirdziņā pārstāvēja un savu produkciju apmeklētājiem piedāvāja Ilmārs Āboliņš ar Dižvīra pelmeņu produkciju, Iveta Kazerovska ar Kiukīšu kārumiem, Līga Krūmiņa piedāvāja piena produktus un konditorijas izstrādājumus, Inese Mangule ar klientiem jau pazīstamo zīmolu “Dabas spēks”, SIA “Real Bread” ar iecienīto Rožkalnu maizi, Maija Ekerte ar Minnāgu produkciju, kā arī SIA “Balansa dēlis”, piedāvājot apmeklētājiem izmēģināt, kā arī iegādāties līdzsvara dēļus.

Īpašu paldies sakām uzņēmējiem, kuri gādāja par viktorīnas dāvanām, kā arī par dalību “Vidzemes uzņēmēju dienās”, kas ir iespēja pieteikt un reklamēt sevi, satiekot potenciālo klientu vai sadarbības partneri klātienē. Paldies arī visiem, kas apmeklēja Pārgaujas novada stendu. Uz tikšanos jau nākamajā gadā – “Vidzemes Uzņēmēju dienās 2021!

Iluta Balode,

sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv