25.09.2021, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
219, pašlaik vēro: 8.

» SākumlapaPārgaujas novada jaunatnes mini-forums "Pacel Ideju". ATCELTS


INFORMĒJAM, KA PASĀKUMS ATCELTS, ŅEMOT VĒRĀ VALSTĪ IZSLUDINĀTO ĀRKĀRTĒJO SITUĀCIJU. PASĀKUMS NORISINĀSIES TAD, KAD EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA BŪS STABILĀKA.

Turpinot 2016. gadā uzsākto tradīciju, arī šogad, 28. novembrī, Auciemmuižā no plkst. 11.00 līdz 16.00 notiks Pārgaujas novada jaunatnes mini-forums “Pacel ideju”, kas šogad būs jau piektais.

Pārgaujas novada jaunatnes mini-forums sākotnēji tika organizēts ar mērķi veidot jauniešos ieinteresētību un vēlmi darboties uzņēmējdarbības nozarē un veicināt viņu uzņēmējspējas, tomēr šobrīd lielāks uzsvars tiek likts uz jauniešu iedvesmošanu, viņu vēlmju, vajadzību un iespēju izzināšanu. Tāpat arī rosināt uz jaunu ideju rašanos un to īstenošanu Pārgaujas novadā.

Pateicoties jaunatnes mini-forumam “Pacel Ideju”, pirms trīs gadiem izveidojās neformālā jauniešu grupa “Pārgaujas novada jaunieši”, ar kuru sadarbībā tiek organizēti dažādi jauniešu pasākumi, kā arī īstenoti projekti un apzināti arvien vairāk aktīvie novada jaunieši.

Arī šogad viens no pasākuma mērķiem ir veicināt jauniešos vēlmi uz aktīvāku darbošanos, kā arī savstarpējās komunikācijas uzlabošanu, ideju ģenerēšanu un īstenošanu. Centrālais pasākuma jautājums šoreiz būs – kā veiksmīgi turpināt darbu ar jaunatni lauku reģionos pēc novadu apvienošanas? Pasākuma laikā izskanēs vairāki motivējoši veiksmes stāsti, kurus pastāstīs Pārgaujas novadā dzīvojoši vai ar novadu saistīti jaunieši, kuri savas idejas jau īstenojuši un turpina tās attīstīt. Pasākuma īpašā viešņa šajā gadā būs Elīna Miķelsone, pasniedzēja vairākās Latvijas augstskolās, Ideju un inovāciju institūta biedrības valdes priekšsēdētāja. Kopā ar E. Miķelsoni norisināsies “Ideju Fitness” jeb treniņš radošumam un inovācijām.

Pasākums paredzēts galvenokārt Pārgaujas novada jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam obligāta.

Piesakies, aizpildot reģistrācijas formu.


ej.uz/pacelideju20Aicinām ievērot noteiktos drošības pasākumus un pasākumu apmeklēt ar sejas masku.

Tāpat arī informējam, ka, ņemot vērā esošo situāciju valstī un stingrāku drošības pasākumu ieviešanas gadījumā, pasākums var tikt atcelts vai pārcelts.

 

Vairāk informācijas: iluta.balode@pargaujasnovads.lv© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv