17.04.2021, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
128, pašlaik vēro: 14.

» SākumlapaPārgaujas novada iedzīvotāji aicināti piedalīties fotokonkursā

Ekoskolu starta projekta apritē centrētai ekonomikai E-SPACE ietvaros, aicinām Straupes pamatskolas skolēnus, pedagogus, darbiniekus, pagasta, novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā ''Vecākā lieta jūsu mājā''.

Kopš industriālās revolūcijas sākumiem mums ir izdevies būtiski paaugstināt cilvēka dzīves kvalitāti un dzīves standartus. No vienas puses šīs straujās pārmaiņas un attīstība cilvēces vēsturei salīdzinoši īsā laika posmā ir atvieglojusi dzīvi, uzlabojusi labklājību, tomēr no otras puses palielinājies enerģijas un dabas resursu patēriņš. Novērtēsim lietas, kas ražotas pirms ilgāka laika un, iespējams, kalpo vēl šobrīd!  Noteikti skapjos, lādēs, šķūnīšos, klētī,  plauktos atradīsies vecas, senas un vērtīgas lietas - gludeklis, vecmāmiņas kristību kleita, pulkstenis, sudraba karotīte, vērpjamais ratiņš, akordeons, čemodāns, izšūtas sedziņas un vēl daudz citu lietu, kas piederējušas Jūsu ģimenei.

Iesūtot foto, pieraksti gadu, lai zinām, cik veca ir lieta, kā arī fotogrāfijas labajā apakšējā stūrī norādi vārdu un uzvārdu.

Fotogrāfijas līdz 2021.gada 28. februārim sūtīt uz e-pastu evijatiltinja@inbox.lv vai lita09@inbox.lv.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv