25.09.2021, Sestdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Septītais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā. Pirmais posms

Šī gada 31.jūlijā Cēsu novada Raiskuma tautas nama pagalmā(Auciems) tiks rīkots Latvijas čempionāta pirmais posms atlētiskajā vingrošanā „Spēka izturības vingrojumos”. Sacensību dalībniekiem galvenā prasība - izturēt slodzi ar savu izvēlēto svaru visa pasākuma laikā. Kopumā jāizpilda 12 dažādi vingrojumi plūsmas metodē. Sacensībās drīkst piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs un sacensības ir bez dalības maksas. Pasākums tiek rīkots ar mērķi iesaistīt Latvijas iedzīvotājus veselīgā dzīvesveidā un  popularizēt atlētisko vingrošanu.

Sacensības rīko Latvijas Tautas sporta asociācija, sadarbībā ar Ziemeļvidzemes atlētu  savienību. Pasākumu atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas sporta federāciju padome. Iepriekšēja pieteikšanās līdz 22.07.2021.,sīkāk www.zas.lv

Pasākums norisināsies saskaņā ar Ministru kabineta 09.06.2020. noteikumiem Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.