25.09.2021, Sestdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Pusaudžu resursu centrs

Ar 1. jūliju durvis vēris PUSAUDŽU RESURSU CENTRS  Valmierā Beātes ielā 62.

Profesionāļu komanda palīdz pusaudžiem tikt galā ar tām lietām, kas viņus nomāc, satrauc vai sadusmo un, kad viņa paša uzvedība, domas un emocijas kļūst grūti savaldāmas vai traucē sasniegt to, ko viņš vēlas.

Visi centrā sniegtie pakalpojumi, pateicoties valsts finansējumam, ir bezmaksas, un vietējā speciālistu komanda cieši sadarbojas ar kolēģiem Rīgā, lai jauniešiem būtu pieejama daudzpusīga palīdzība.

Lai saņemtu pakalpojumu, nav nepieciešams nosūtījums. Jebkurš var zvanīt uz Valmieras filiāles informatīvo tālruni:26433366. Sarunas laikā tiks apzinātas galvenās grūtības, problēmas un norunāta tikšanās, kuras laikā kopīgi ar speciālistu tiks skatīts labākais risinājums sadarbībai.