25.09.2021, Sestdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Jaunieši aicināti piedalīties ikgadējā saliedēšanās pasākumā “Lauzt robežas”

Jau ceturto gadu Mednieku apmācības un atpūtas bāzē “Mārkulīči” 18. un 19. augustā notiks Pārgaujas jauniešu saliedēšanās pasākums “Lauzt robežas”.

Jauniešu saliedēšanās pasākums vasarā nu jau kļuvis par gaidītu notikumu Pārgaujas jauniešu vidū. Pasākuma mērķis nemainīgi ir uzlabot jauniešu savstarpējās attiecības, veicināt komunikāciju, kā arī motivēt uz aktīvāku darbošanos un diskutēt par jauniešiem aktuālām tēmām, piemēram, par šogad īpaši nozīmīgo tematu - jauniešu emocionālā labsajūta, kas ievērojami psliktinājusies Covid-19 pandēmijas dēļ. Ja iepriekšējos pasākuma norises gados centrālais pasākuma objekts ir bijusi komanda un komandas darbs, tad plānots, ka šogad galvenais fokuss būs uz indivīdu, katra paša savu iekšējo robežu laušanu, bet kopējā pasākuma tēma būs motivācija, lai veicinātu jauniešu pašapzināšanos un savu iekšējo motivācijas rezervju atjaunošanu.

Turpināsim iesākto draudzību ar jauniešiem no Jūrmalas un Alojas, kuri arī šogad piedalīsies saliedēšanās pasākumā “Lauzt robežas”, tādējādi veicinot labās pieredzes apmaiņu un socializēšanos jauniešu vidū, kā arī jaunu sadarbību un sadraudzību veidošanu.

Pirmajā pasākuma dienā paredzētas iepazīšanās aktivitātes, tikšanās un diskusijas ar pārsteiguma viesiem, kā arī dažādas brīvā laika aktivitātes – sporta spēles, kopīga muzicēšana pie ugunskura. Savukārt otrajā dienā ar jauniešiem darbosies profesionāli personības izaugsmes treneri no organiācijas “Piedzīvojuma gars”, lai kopīgi meklētu atbildes uz jautājumiem: Kas ir motivācija? Vai tā ir neizsmeļams resurss? Kad tā beidzas? kur to meklēt un kā to atjaunot?

Pasākumā aicinām piedalīties Pārgaujas novada jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem, bet atgādinām, ka jauniešiem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, dalībai pasākumā nepieciešama viņu vecāku vai likumīgo aizbidņu parakstīta aptauja, kuras sagatave un iekšējās kārtības noteikumi tiks nosūtīti ikvienam, kurš pieteiksies dalībai pasākumā.

Ņemot vērā valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai, saliedēšanās pasākums notiks saskaņā ar tiem, kas nozīmē, ka, lai piedalītos pasākumā, tā dalībniekiem jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinēšanos vai jāveic testēšana, kas nepieciešamības gadījumā jauniešiem tiks nodrošināta tieši pirms pasākuma.

Atgādinām, ka nakšņošana notiks teltīs, tāpēc dalībniekiem nepieciešamas savas teltis un viss nepieciešamais nakšņošanai tajās, kā arī laikapstākļiem atbilstošs apģērbs.

Dalība pasākuma bez maksas. Vietu Skaits ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 16. augustam.

Lai pieteiktos, aizpildi anketu https://ej.uz/Lauzt_robezas_21

Projekts  “Lauzt robežas” (identifikācijas Nr. VP2021/1-82) tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros.

Papildus informācija:

Iluta Balode,
Sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste