25.09.2021, Sestdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Pārgauja svin svētkus

Pārgaujā svētki būs!

Plašāka informācija tiks ievietota drīzumā, bet šobrīd aicinām iepazītiesz ar svētku programmu.
Ieejas aproces būs iespējams iegādāties, sākot ar 26.jūliju Straupes un Raiskuma pagastu bibliotēkās, kā arī Stalbes tautas namā. Aproces cena vienai dienai - 2,00 EUR.

Rūpējoties par koncerta apmeklētājiem, aicinām:

• sagatavot un pie ieejas uzrādīt Covid-19 sertifikātu (digitālā vai drukātā formātā) vai laboratorisko analīžu rezultātus (vai antigēna testa rezultātus), kā arī personu apliecinošu dokumentu;
  • ievērot 2 metru distanci un citus valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Pasākumu varēs apmeklēt personas, kuras ir:

• vakcinējušās pret Covid-19;
  • pēdējā pusgada laikā pārslimojušas Covid-19;
  • pēdējo 48 stundu laikā veikušas Covid-19 testu, un tas ir negatīvs;
  • pēdējo 6 stundu laikā veikušas Covid-19 ātro antigēna testu, un tas ir negatīvs.
  • bērni līdz 12 gadu vecumam (bez Covid-19 testa veikšanas).