18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
118, pašlaik vēro: 11.

» SākumlapaUngurmuiža aicina satikt zvaigznes uz ekrāniem un pie debesīm

Animācijas filmas mazajiem, brīvdabas kino pieaugušajiem, mobilā observatorija zvaigžņu pētīšanai un brīvdabas restorāns!

 

Šogad uz lielā ekrāna:

plkst. 21.00 – visjaunāko un jaukāko Animācijas brigādes filmiņu plejāde stundas garumā – Grieķijas dārgumi, Londonas brīvdienas, Parīzes noslēpumi, Puteklis, Zirņa bērni.

plkst. 22.00 – Nacionālā teātra muzikālā izrāde “Sapnis par Brodveju” (2011. gads).

Ditas Lūriņas muzikālā programma “Sapnis par Brodveju” (režisors Valdis Lūriņš). Nabadzīgās Romas prostitūtas Kabīrijas liktenis, līdzīgi Kerijas dzīvesstāstam, savulaik “uzpirka” maestro Paulu, kurš pēc Fellīni slavenās filmas scenārija izveidoja mūziklu. Lūriņa koncertuzveduma pirmajā daļā izdzied Kabīrijas dziesmas, izsapņojot viņas sapni par labāku dzīvi, mīlestību un vēlmi būt uz skatuves. Uzveduma otro daļu var saukt par Kabīrijas sapņa piepildīšanos – ir gan skatuve, gan krāšņi tērpi, gan lieliski skatuves partneri, gan dziesmas no visslavenākajām Brodveja izrādēm.

 

Ņem līdzi savu plediņu un piknika grozu, ja vēlies baudīt izrādi parkā sevis izvēlētā vietā!

 

Restorāns senajā muižas parkā! Pieņemam rezervācijas maltītei no plkst. 19.00 – 21.00 un no 21.30 – 24.00. Rezervācijas maksa 10,00 EUR/personai. Rezervē pa t.22007332 vai info@ungurmuiza.lv

Darbosies arī bufete.

no plkst. 22.00 - Mobilā observatorija zvaigžņu vērošanai un profesionāļu stāstījumi par to, ko redzēsim. 

Ieejas maksa uz pasākumu 10,00 EUR (bērniem līdz 7.g.vec.bez maksas). Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, vai pirms pasākuma Ungurmuižā.

 

APMEKLĒTĀJU IEVĒRĪBAI:

Pasākumi veidoti atbilstoši valdības izstrādātajam “vidēji drošajam” pasākumu rīkošanas līmenim – vakcinētiem, pārslimojušiem un testētiem ar negatīvu rezultātu apmeklētājiem. Bērni līdz 12 gadiem var apmeklēt pasākumu bez testa. Līdzi jāņem PERSONU APLIECINOŠS DOKUMENTS un jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts vai negatīvs tests.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv