25.09.2021, Sestdiena
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...

Māra Martinsona filma / romantiska komēdija “SAKI JĀ!”

Teikt jā? Šķirties? Pārcelt kāzas? Izlīgt? …? Tālis, atgriezies no veiksmīga ārzemju biznesa brauciena, ir gatavs kāzām ar savu dzīves mīlestību Zani. Draugi jau sākuši organizēt greznākās kāzas, un viss liekas tik optimistiski, ja vien nebūtu noticis pirms kāzu strīds starp potenciālo jauno pāri. Mūsdienīgs attiecību, draudzības un mīlas stāsts, kurā lomu nospēlē arī nauda.

Ieejas maksa EUR 2.00
Pie ieejas jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcināciju, pārslimošanu vai pēdējās 48 stundās veiktu negatīvu testu un personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte.

Filma  nav ieteicama bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem.