18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
134, pašlaik vēro: 10.

» SākumlapaStraupes, Stalbes un Raiskuma pagastu izglītības iestāžu darbinieki kopīgā pasākumā nosvin Skolotāju dienu

Ik gadu oktobra pirmajā svētdienā, šogad 3.oktobrī, visā Latvijā tiek svinēta Skolotāju diena. Šogad tai par godu 1.oktobrī Stalbes pagasta Tautas namā uz svinīgu pasākumu tika aicināti pedagogi un skolu darbinieki no Pārgaujas apvienības pārvaldes teritorijā esošajām izglītības iestādēm – Straupes pamatskolas, Stalbes pamatskolas un Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolas.

Pārgaujas apvienības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāja Maruta Drubiņa izteica pateicības vārdus ikvienam no izglītības iestāžu darbiniekiem par viņu ieguldījumu audzēkņu izglītošanā, kā arī novēlēja izturību un radošu darba sparu arī turpmākajā mācību procesā.

Klātesošos pasākuma dalībniekus ar savu izcilību un meistarību priecēja skatuves mākslinieki - dziedātāja Elza Rozentāle un ģitārists Kaspars Zemītis.

Pārgaujas apvienības pārvalde novēl gan pedagogiem, gan arī skolu darbiniekiem turpināt rast daudz jaunu un radošus pieeju, kā arī nezaudēt pacietību un degsmi arī turpmākajos gados.

 

Santa Kūlīte,

Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes

sabiedrisko attiecību speciāliste
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv