28.11.2021, Svētdiena
  • Informējam, ka 30.11.2021 tiks slēgti Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes Citadeles un Swedbank bankas norēķinu konti.
    Pārgaujas apvienības pārvalde informē, ka šā gada 30.novembrī tiks slēgti pārvaldes maksājumu konti AS "Citadele banka" un AS "Swedbank" bankās. Maksājumu veikšanai lūdzam izmantot AS “SEB banka” norēķinu kontu, kas paliek nemainīgs. Rekvizīti maksājumu veikšanai: Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde Reģ. Nr.: 90009116276 Konta numurs: LV06UNLA0050014307758

ZAAO uzsāk tiešsaistes diskusiju ciklu ar klientiem

Pašvaldību atkritumu apsaimniekotājs SIA “ZAAO” (ZAAO) aizvadītajā nedēļā uzsāka tiešsaistes diskusiju ciklu ar klientu grupām. Uz pirmo sarunu tika aicināti daudzdzīvokļu namu apsaimniekotāji.

Tikšanās reizē pārrunāti ZAAO aktuālie pakalpojumi un atkritumu apsaimniekošanas nozares aktualitātes. Tika diskutēts par sadarbību un pakalpojumu attīstību.

ZAAO Klientu apkalpošanas daļas vadītājs Mārtiņš Vīgants: “ZAAO ir būtiski attīstīt ērtus un modernus pakalpojumus sadarbībā ar klientu. Šī brīža epidemioloģiskā situācija valstī nereti izslēdz iespēju tikties ar klientu klātienē, kā dēļ tad izvēlējāmies izmantot digitālo rīku iespējas. Diskusija ar daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājiem deva pārliecību par klienta apmierinātību ar pamata pakalpojumu saņemšanu. Tāpat dalībnieki pauda savu interesi par pazemes konteineru laukumu attīstību un gatavību sadarboties bioloģisko atkritumu šķirošanas pakalpojuma ieviešanā, palīdzot izvērtēt efektīvākos risinājumus.”

Turpmākās diskusijas tiks organizētas gan ar uzņēmumiem, gan privātmāju iedzīvotājiem, gan atsevišķu pakalpojumu saņēmējiem. Par diskusiju norisi klienti tiks informēti individuālās uzaicinājuma vēstulēs vai izplatot uzaicinājumu uzņēmuma informācijas kanālos.

Aicinām sekot līdzi informācijai www.zaao.lv

Zane Leimane
SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību vadītāja