28.11.2021, Svētdiena
  • Informējam, ka 30.11.2021 tiks slēgti Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes Citadeles un Swedbank bankas norēķinu konti.
    Pārgaujas apvienības pārvalde informē, ka šā gada 30.novembrī tiks slēgti pārvaldes maksājumu konti AS "Citadele banka" un AS "Swedbank" bankās. Maksājumu veikšanai lūdzam izmantot AS “SEB banka” norēķinu kontu, kas paliek nemainīgs. Rekvizīti maksājumu veikšanai: Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde Reģ. Nr.: 90009116276 Konta numurs: LV06UNLA0050014307758

Aicinām iesaistīties Cēsu novada ģerboņa izstrādē

Stājoties spēkā administratīvi teritoriālai reformai, kopš 2021.gada 1.jūlija Cēsu novads kļuvis ģeogrāfiski plašāks, apvienojot iepriekšējos Amatas, Cēsu, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu un Vecpiebalgas novadus. Lai veidotu spēcīgāku teritoriālo un simbolisko piederību apvienotajam Cēsu novadam, tiks izstrādāts jauns novada ģerbonis.

Lai šajā nozīmīgajā un vienlaikus radošajā procesā iesaistītu iespējami lielāku sabiedrības daļu, Cēsu novada pašvaldība aicina ikvienu novada iedzīvotāju izteikt savas domas par to, kādām vērtībām jābūt attēlotām jaunajā ģerbonī.

Šīs aptaujas rezultāti tiks nodoti ģerboņu māksliniekam, kurš apkopoto materiālu ietvers jaunā ģerboņa veidolā, balstoties heraldikas likumos.

Jaunā ģerboņa izstrāde neietekmē līdzšinējos pilsētu (Cēsu un Līgatnes) un pagastu ģerboņus. Tie paliek spēkā un ir izmantojami saskaņā ar līdzšinējiem saistošajiem noteikumiem.

Aicinām līdz š.g. 15.novembrim aizpildīt aptauju. Saite uz aptauju ŠEIT.