28.11.2021, Svētdiena
  • Informējam, ka 30.11.2021 tiks slēgti Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes Citadeles un Swedbank bankas norēķinu konti.
    Pārgaujas apvienības pārvalde informē, ka šā gada 30.novembrī tiks slēgti pārvaldes maksājumu konti AS "Citadele banka" un AS "Swedbank" bankās. Maksājumu veikšanai lūdzam izmantot AS “SEB banka” norēķinu kontu, kas paliek nemainīgs. Rekvizīti maksājumu veikšanai: Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde Reģ. Nr.: 90009116276 Konta numurs: LV06UNLA0050014307758

Novembra beigās notiks Cēsu novada uzņēmēju forums

Kā galveno tēmu izceļot pārmaiņas un dažādību, 26.novembrī norisināsies par ikgadēju tradīciju kļuvušais Cēsu novada uzņēmēju forums. Būtiskas pārmaiņas ir skārušas arī pašu Cēsu novadu, kas pēc administratīvi teritoriālās reformas kļuvis daudzkārt plašāks, aptverot arī daudz lielāku un daudzveidīgāku uzņēmēju loku. Forums notiks attālināti, tiešraidē no koncertzāles “Cēsis”. Tas norisināsies no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 un tiks translēts Cēsu novada pašvaldības un tajā ietilpstošo bijušo novadu mājas lapās un sociālo tīklu profilos.

Foruma vadmotīvs šogad ir pārmaiņas un dažādība, kas skar ikvienu sabiedrības locekli neatkarīgi no viņa nodarbošanās. Dienas laikā būs iespēja dzirdēt vairākas dažādu jomu ekspertu lekcijas, notiks novada uzņēmēju paneļdiskusija, kā arī tiks pasniegtas Cēsu novada uzņēmēju gada balvas.

“Priecājos, ka turpinām tradīcijas un Cēsu novada uzņēmēju forums notiks arī šogad! Cēsu novads allaž bijis par attīstību un pārmaiņām, mēs neesam vairījušies darīt pirmie un būt atšķirīgi, dažādi. Šis neapšaubāmi ir izaicinājumu laiks, kas daudzām jomām liek pārorientēties un pielāgoties, tāpēc šogad forumā runāsim par pārmaiņām un dažādību, kas skar gan jauno Cēsu novadu, gan Latviju, gan pasauli! Runāsim arī par to, kā uzņēmējdarbības vide spēj pielāgoties un atbildēt globāliem izaicinājumiem. Aicinu ikvienu pieslēgties tiešraidei, iedvesmoties un vairot savas zināšanas, jo arī šogad programmu veidos daudzi spēcīgi savu jomu profesionāļi”, aicina Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

Ikvienam skatītājam būs iespēja iesaistīties un uzdot jautājumus runātājiem, izmantojot “Sli.do” platformu.

Forumu organizē Cēsu novada pašvaldība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, koprades māja “SKOLA6” un Cēsu digitālais centrs.

Pilna foruma programma tiks izziņota tuvāko divu nedēļu laikā.