28.11.2021, Svētdiena
  • Informējam, ka 30.11.2021 tiks slēgti Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes Citadeles un Swedbank bankas norēķinu konti.
    Pārgaujas apvienības pārvalde informē, ka šā gada 30.novembrī tiks slēgti pārvaldes maksājumu konti AS "Citadele banka" un AS "Swedbank" bankās. Maksājumu veikšanai lūdzam izmantot AS “SEB banka” norēķinu kontu, kas paliek nemainīgs. Rekvizīti maksājumu veikšanai: Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde Reģ. Nr.: 90009116276 Konta numurs: LV06UNLA0050014307758

Pārgaujas apvienības pārvalde, pārstāvot iedzīvotāju un uzņēmēju intereses, izsaka pretenziju par Parka ielas pieslēguma slēgšanu

Attēls: Google Maps

Pārgaujas apvienības pārvalde ir iesniegusi pretenziju VSIA “Latvijas Valsts ceļi” un SIA “Projekts 3” par autoceļa P14 “Umurga – Cēsis – Līvi” pārbūves projektā paredzēto Parka ielas pieslēguma slēgšanu.

Šā gada 22.oktobrī Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē tika saņemta projekta izstrādātāju SIA “Projekts 3” vēstule, kurā minēts, ka pēc CSDD Ceļu drošības audita atzinuma ieteikts neparedzēt slēgt Parka ielas pieslēgumu tiešā autoceļu A3 un P14 krustojuma tuvumā. Kā iemesls ticis uzsvērts, ka pieslēgums ir šaurā leņķī, apgrūtināta ceļa redzamība Cēsu virzienā un ir alternatīvs Parka ielas pieslēgums 400m tālāk.

Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde ir uzklausījusi Parka ielas iedzīvotājus, tajā skaitā uzņēmējdarbības veicējus, kuri iebilst pret minētā pieslēguma slēgšanu, pamatojoties uz to, ka minētais ceļa pieslēgums nepieciešams kravu pārvadājumu un lauksaimniecības lielgabarīta tehnikas pārvietošanās vajadzībām.

Atbalstot iedzīvotāju intereses un izsakot pretenziju, pārvalde ir izteikusi arī priekšlikumu -palielināt leņķi minētajam pieslēgumam, tā uzlabojot redzamību Cēsu virzienā.

Cēsu novada pašvaldības Attīstības un teritorijas plānošanas komisija 16.novembrī ir lēmusi saglabāt Valsts reģionālā autoceļa P14 “Umurga – Cēsis – Līvi” posma km 21,99 – 34,92 pārbūves projektā esošo Parka ielas pieslēgumu autoceļu A3 un P14 krustojuma tuvumā.

Lēmums nosūtīts SIA “Projekts” “VSIA “Latvijas Valsts ceļi”

Pārgaujas apvienības pārvalde turpina saziņu ar projekta izstrādātājiem šī jautājuma izskatīšanā.

Santa Kūlīte,

sabiedrisko attiecību speciāliste,