28.11.2021, Svētdiena
  • Informējam, ka 30.11.2021 tiks slēgti Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes Citadeles un Swedbank bankas norēķinu konti.
    Pārgaujas apvienības pārvalde informē, ka šā gada 30.novembrī tiks slēgti pārvaldes maksājumu konti AS "Citadele banka" un AS "Swedbank" bankās. Maksājumu veikšanai lūdzam izmantot AS “SEB banka” norēķinu kontu, kas paliek nemainīgs. Rekvizīti maksājumu veikšanai: Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde Reģ. Nr.: 90009116276 Konta numurs: LV06UNLA0050014307758

3.decembrī "Auciemmuižā" tiks rādīta filmas “EMĪLIJA. LATVIJAS PRESES KARALIENE” 5.-6.sērija.

“EMĪLIJA. LATVIJAS PRESES KARALIENE” ir daudzsēriju filma, kas sešās spēlfilmu un vienā dokumentālajā sērijā tiek atainots laika periods no Emīlijas Benjamiņas izdotā žurnāla “Atpūta” pirmsākumiem līdz viņas bojāejai Sibīrijā, katrā no sērijām atspoguļojot kādu nozīmīgu viņas dzīves fragmentu – ģimenes dzīvi, uzņēmējdarbību, sociālā statusa nostiprināšanu, ietekmi uz politiskajām un kultūras norisēm 20. un 30. gados, sievietes sapņus un problēmas, darbinieku nodevību – un atklājot personības daudzpusīgās šķautnes. Režisori: Andis Mizišs, Kristīne Želve, Dāvis Sīmanis, Gints Grūbe Filmas scenārija autori: Ivo Briedis, Baņuta Rubess, Aiva Birbele, Tabita Rudzāte Operators-inscenētājs: Andrejs Rudzāts Mākslinieki: Kristīne Jurjāne, Aivars Žukovskis Montāžas režisori: Andris Grants, Armands Začs, Paula Popmane, Toms Krauklis Komponists: Kārlis Auzāns Skaņu režisors: Ernests Ansons Producenti: Gints Grūbe, Inese Boka-Grūbe.

3. decembrī plkst. 18.00 Raiskuma pagasta Tautas namā “Auciemmuiža” (5.-6. sērija).

Ieejas maksa EUR 2.00.

Pie ieejas jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcināciju vai pārslimošanu un personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte.

Apmeklētājiem jālieto mutes un deguna aizsegs