19.10.2021, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
291, pašlaik vēro: 11.Informācija
Nordplus projekts “Daba-cilvēkam, cilvēks-dabai”
2021-10-18
Stalbes pamatskolai kopā ar sadarbības partneriem no Lietuvas (Platelia Liepiju skola) un Dānijas (Hjembakas skola) ir Nordplus sadarbības projekts “Daba - cilvēkam, cilvēks - dabai”. Diemžēl Covid-19 pandēmijas dēļ notika lielas korekcijas projekta realizācijā - projekts sākās par gadu vēlāk un no klātienes vizītēm bija jāatsakās.
Lasīt tālāk...
Aicinām iesaistīties Cēsu novada ģerboņa izstrādē
2021-10-18
Stājoties spēkā administratīvi teritoriālai reformai, kopš 2021.gada 1.jūlija Cēsu novads kļuvis ģeogrāfiski plašāks, apvienojot iepriekšējos Amatas, Cēsu, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu un Vecpiebalgas novadus. Lai veidotu spēcīgāku teritoriālo un simbolisko piederību apvienotajam Cēsu novadam, tiks izstrādāts jauns novada ģerbonis.
Lasīt tālāk...
ZAAO uzsāk tiešsaistes diskusiju ciklu ar klientiem
2021-10-18
Pašvaldību atkritumu apsaimniekotājs SIA “ZAAO” (ZAAO) aizvadītajā nedēļā uzsāka tiešsaistes diskusiju ciklu ar klientu grupām. Uz pirmo sarunu tika aicināti daudzdzīvokļu namu apsaimniekotāji.
Lasīt tālāk...
Straupes, Stalbes un Raiskuma pagastu bibliotēkas uz laiku būs slēgtas.
2021-10-14
Informējam, ka Pārgaujas apvienības pārvaldes Straupes, Stalbes un Raiskuma pagastu bibliotēkas uz laiku būs slēgtas.
Lasīt tālāk...
Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
2021-10-11
Pamatojoties uz 11.oktobrī izsludināto ārkārtējo situāciju, veiktas izmaiņas klientu apkalpošanā pašvaldībā, Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Raunas ielā 4, Cēsu novada apvienību pārvaldēs un citviet.
Lasīt tālāk...
Ielu mākslas meistarklasē jaunas krāsas iegūst mūra siena A.Bieziņa Raiskuma pamatskolā
2021-10-11
8. un 9. oktobrī Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolā notika ielu mākslas meistarklase kopā ar grafiti mākslinieku Daini Rudeni jeb Rudens Stencil, kuras laikā skolas teritorijā esoša mūra siena ieguva jaunas krāsas.
Lasīt tālāk...
Nekustamā īpašuma “Baltie Āboliņi' izsole
2021-10-07
Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde rīko elektronisko izsoli ar augšupejošu soli Cēsu novada pašvaldības nekustamā īpašuma “Baltie Āboliņi", Straupe, Straupes pagasts, Cēsu novads, kadastra numurs 4282 004 0283, kas sastāv no vienas zemes vienības ar platību 0.3270 ha, pārdošanai. Zemes vienība ir reģistrēta Straupes pagasta zemesgrāmatas nodalījumā nr. 100000614759.
Lasīt tālāk...
Vidzemes plānošanas reģionā darbu sāk jauns remigrācijas koordinators
2021-10-06
No šī gada 1. oktobra koordinatora remigrācijas jautājumos amatā Vidzemes plānošanas reģionā darbu uzsāk Eva Meijere. Vidzemes remigrācijas koordinatore turpinās iepriekšējo koordinatoru iestrādes, sniedzot potenciālajiem remigrantiem un remigrantiem individuālas bezmaksas konsultācijas (personalizētus piedāvājumus) par viņiem aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar atgriešanos vai dzīves uzsākšanu pēc atgriešanās Latvijā, Vidzemē.
Lasīt tālāk...
Uzsākts Ungurmuižas baroka dārza iekopšanas projekts
2021-10-06
„Veidosim daudzveidīgu Latviju un tīkamu ainavu!” Ungurmuiža ir vienīgais baroka stila koka ēku komplekss Latvijā atrodas vietā, kur senas liepas un milzu ozoli vēsta cilvēku stāstus jau trīs gadsimtu garumā.
Lasīt tālāk...
Straupes, Stalbes un Raiskuma pagastu izglītības iestāžu darbinieki kopīgā pasākumā nosvin Skolotāju dienu
2021-10-05
Ik gadu oktobra pirmajā svētdienā, šogad 3.oktobrī, visā Latvijā tiek svinēta Skolotāju diena. Šogad tai par godu 1.oktobrī Stalbes pagasta Tautas namā uz svinīgu pasākumu tika aicināti pedagogi un skolu darbinieki no Pārgaujas apvienības pārvaldes teritorijā esošajām izglītības iestādēm – Straupes pamatskolas, Stalbes pamatskolas un Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolas.
Lasīt tālāk...
Pārgaujas jaunieši iepazīst Braslas krastus
2021-09-20
18. septembrī Pārgaujas jaunieši projekta “Lauzt Robežas” ietvaros piedalījās pārgājienā gar Braslas krastu. Projekta kopējais mērķis ir mazināt Covid-19 pandēmijas atstātās sekas uz jauniešu emocionālo labsajūtu, kā arī veicināt jauno cilvēku motivāciju un sevis apzināšanos.
Lasīt tālāk...
Ungurmuiža aicina viesoties rudenī
2021-09-20
Ungurmuiža pavadījusi košu un notikumiem bagātu vasaru, taču darbi neapstājas. Ceram uz jaunu 18.gs. sienas gleznojumu restaurāciju ziemas periodā, kā arī koncertiem un izstādēm.
Lasīt tālāk...
RC ZELDA sniedz bezmaksas juridiskās konsultācijas jautājumos, kas skar personu ar garīga rakstura traucējumiem interešu un tiesību aizstāvību
2021-02-01
Bezmaksas juridiskās konsultācijas, dokumentu sagatavošana dažādām iestādēm, kā arī atsevišķos gadījumos pārstāvība tiesā tiek sniegta Latvijā dzīvojošām personām ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī viņu tuviniekiem vai citām personām (piemēram, sociālajiem darbiniekiem, policijas pārstāvjiem, tiesu darbiniekiem, u.c.) ...
Lasīt tālāk...
Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde rīko elektronisko izsoli ar augšupejošu soli Cēsu novada pašvaldības nekustamā īpašuma “Baltie Āboliņi" pārdošanai
1970-01-01
Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde rīko elektronisko izsoli ar augšupejošu soli Cēsu novada pašvaldības nekustamā īpašuma “Baltie Āboliņi", Straupe, Straupes pagasts, Cēsu novads, kadastra numurs 4282 004 0283, kas sastāv no vienas zemes vienības ar platību 0.3270 ha, pārdošanai. Zemes vienība ir reģistrēta Straupes pagasta zemesgrāmatas nodalījumā nr. 100000614759.
Lasīt tālāk...
Pasākumi
KASPARA MARKŠEVICA koncerts “VISAM IR SAVS LAIKS”, piedaloties saksofonistam Raivo Stašānam
2021-09-30
30. oktobrī plkst. 19.00 Straupes pagasta Tautas namā KASPARA MARKŠEVICA koncerts “VISAM IR SAVS LAIKS”, piedaloties saksofonistam Raivo Stašānam.
Lasīt tālāk...
Oktobrī Pārgaujas tautas namos būs skatāma daudzsēriju filma“EMĪLIJA. LATVIJAS PRESES KARALIENE”
2021-09-30
“EMĪLIJA. LATVIJAS PRESES KARALIENE” ir daudzsēriju filma, kas sešās spēlfilmu un vienā dokumentālajā sērijā tiek atainots laika periods no Emīlijas Benjamiņas izdotā žurnāla “Atpūta” pirmsākumiem līdz viņas bojāejai Sibīrijā, katrā no sērijām atspoguļojot kādu nozīmīgu viņas dzīves fragmentu – ģimenes dzīvi, uzņēmējdarbību, sociālā statusa nostiprināšanu, ietekmi uz politiskajām un kultūras norisēm 20. un 30. gados, sievietes sapņus un problēmas, darbinieku nodevību – un atklājot personības daudzpusīgās šķautnes.
Lasīt tālāk...
Ungurmuiža aicina apmeklēt izstādi
2021-09-21
No 1.oktobra līdz 28.novembrim aicinām apmeklēt Ievas Epneres fotoizstādi Ungurmuižā.
Lasīt tālāk...
PĀRGĀJIENS uz Kvēpenes pilskalnu kopā ar mentoru Reini Širokovu
2021-09-21
Dodies aizraujošā un izzinošā pārgājienā kopā ar citiem jauniešiem.
Lasīt tālāk...

Arhīvs


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv