05.12.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
225, pašlaik vēro: 28.

» SākumlapaKopā ar ALTUM aizvadīta apmācību “Mazā biznesa izaugsme Pārgaujas novadā” otrā nodarbība

22.septembrī norisinājās pēdējā nodarbība novada uzņēmējiem apmācību ciklā “Mazā biznesa izaugsme Pārgaujas novadā”, kuru vadīja Attīstības finanšu institūcijas ALTUM Valmieras reģionālā centra vadītāja Olita Untāla. Pārgaujas novads sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļu šajā septembrī pirmo reizi organizē apmācību ciklu Pārgaujas novada uzņēmējiem. Apmācības norisinājās divas dienas – 15. un 22. septembrī, Raiskuma pagasta Auciema muižā.


Otrajā apmācību nodarbībā novada uzņēmējiem bija iespējas uzzināt vairāk par valsts sniegto atbalstu un finansējuma piesaistes iespējām sava biznesa vai biznesa ideju attīstīšanai caur ALTUM, kā arī tika diskutēts par biznesa plāna nozīmīgumu uzņēmējdarbībā. Kā norāda Olita Untāla, tad biznesa plāns ir būtisks ne tikai jaunam uzņēmējam, bet arī jau esošam biznesam. Olita Untāla arī uzsver, ka optimāli savu biznesa plānu būtu izvērtēt ik pa trīs gadiem un pēc vajadzība to papildināt.Otrajā nodarbībā piedalījās novada uzņēmēji, pārstāvot sešpadsmit dažādas uzņēmējdarbības nozares – lielākā daļa dalībnieku arī piedalījās apmācību cikla pirmajā nodarbībā, kas notika 15.septembrī. Par to kā tika aizvadīta pirmā nodarbība – vairāk variet uzzināt: šeit!


Nodarbības noslēgumā uzņēmēji atzina, ka labprāt arī nākošajā gadā apmeklētu šādas novada uzņēmējiem paredzētas apmācības.

Apmācību cikla mērķis ir sniegt Pārgaujas novada uzņēmējiem praktisku, noderīgu informāciju un zināšanas veiksmīgai biznesa attīstīšanai. Kā būtiskāko šādās apmācībās pašvaldība saskata arī iespēju novada uzņēmējiem satikties – pavadīt kopā dienu, iegūt jaunas zināšanas, apmainīties ar pieredzi un vairāk iepazīties vienam ar otru. Tā ir iespēja radīt jaunu platformu turpmākai sadarbībai.

Apmācību ciklu novada uzņēmējiem finansiāli sedz Pārgaujas novada pašvaldība.

Pašvaldība pateicas par sadarbību pasākuma organizēšanā saviem partneriem – īpaši LTRK Vidzemes nodaļai, kā arī MM studijai un Attīstības finanšu institūcijas ALTUM Valmieras reģionālajam centram.

ORGANIZATORI

Informāciju sagatavoja:
Baiba Zvejniece – Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv