30.11.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1729, pašlaik vēro: 28.

» SākumlapaPārgaujas novadā oktobrī tiks uzsākti aktīvāki upju un mežu reidi
Pārgaujas novada vides uzraudzības speciālisti aizgājušajā mēnesī ir vairākkārt atklājuši vietas pie upēm un mežiem, kuras cilvēki patvaļīgi piemēslo, nodarot lielu kaitējumu videi. Oktobrī notiks šo un citu teritoriju vairākkārtēja apsekošana.


Regulāri tiek piemēslota teritorija pie Sveķupītes, GNP teritorijā, netālu no Cēsu robežas.


Pārgaujas novada vides inspektors Agris Ķesa novērojis, ka situācija pie Sveķupītes ir nopietna un ilgstoša un šajā teritorijā cilvēki dabas aizsegā atstāj aiz sevis lielu daudzumu sadzīves atkritumu.

 

Cita cilvēku grupa, kuras uzmanību šie turpmākie kontroles reidi vērsīs uzmanību ir makšķernieki un atpūtnieki. Jau iepriekš ziņots, ka nesen, pateicoties arī aktīvu novadnieku ziņojumiem, konstatēts vides piesārņojums Braslas upē, kur galvenokārt atrastas dažādas plastmasas un stikla pudeles un atkritumi, kas liecina par to, ka tos atstājuši cilvēki, kas pie upes pavada brīvo laiku.


Pārgaujas novada aicina nemēslot dabā un savā vidē, kurā kopīgi saimniekojam,
atpūšamies un attīstamies!


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv