25.11.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
656, pašlaik vēro: 25.

» SākumlapaVienotais valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrs drīz uzsāks darbu

Augustā tika apstiprināts pašvaldības pieteikums valsts budžeta dotācijas saņemšanai 2015.gadā, kas paredzēta valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru izveidei un uzturēšanai reģionu un novadu nozīmes attīstības centros. Oktobra pirmajās dienās rit noslēguma sagatavošanās darbi, bet pirmos klientus plānots uzņemt jau pavisam drīz. Centrā klientus apkalpos pašvaldības speciālistes - Laima Poriete un Nellija Lapšāne.

Centrā ikviens interesents varēs saņemt informāciju par tādām valsts iestādēm kā Lauku atbalsta dienests, Nodarbinātības valsts aģentūra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Uzņēmumu reģistrs, Valsts ieņēmumu dienests, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra un Valsts zemes dienests. Klientu centrā tiks nodrošināts valstī noteikts minimālais pakalpojumu grozs, kas attiecināms uz 89 novadu pašvaldībām. Pakalpojumu grozs, galvenokārt, saistīts ar konsultācijām par konkrēto iestāžu e-pakalpojumu izmantošanu, taču atsevišķos gadījumos tiks nodrošināta arī dokumentu pieņemšana, izniegšana, kā arī konsultatīvais atbalsts par konkrētiem pakalpojumiem.


Centra izveides kopējā pieprasītā valsts budžeta dotācija Pārgaujas novada pašvaldībai sastāda 11 950.00 eiro, kas veido 71 % no kopējām projekta izmaksām. Projekta realizācijai plānotais pašvaldības līdzfinansējums ir 4 960.00 eiro.


Aktuālajām ziņām un izmaiņām sekojiet līdzi Pārgaujas novada mājaslapā un mūsu Twitter kontā:© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv