23.11.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1031, pašlaik vēro: 17.

» SākumlapaSemināri par VARAM pārziņā esošajām investīcijām un Zaļā publiskā iepirkuma piemērošanu


Semināru cikls „VARAM atbilstības principu un Zaļā iepirkuma/Zaļā publiskā iepirkuma piemērošana ES fondu 2014-2020 plānošanas periodā” sastāv no divu dienu semināriem katrā reģionā.

Pirmajā semināra dienā klātesošie tiks informēti par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem 2014.-2020. gada plānošanas periodā. Tiks organizētas diskusijas par specifisko atbalsta mērķu ieviešanas nosacījumiem, atbalstāmajām darbībām un attiecināmajām izmaksām, rezultātu definēšanu un uzraudzību, kā arī finanšu analīzi. Būs iespēja noskaidrot atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par VARAM pārziņā esošajām ES fondu investīcijām.

Savukārt, otrajā semināra dienā VARAM pārstāvji sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroja un Vides investīciju fonda (turpmāk – VIF) kolēģiem informēs par zaļo publisko iepirkumu, tā piemērošanas kritērijiem un lomu pašvaldību iepirkumos un ES fondu 2014.-2020.gada plānošanas perioda projektos. Reģionu pārstāvji dalīsies pieredzē par zaļā publiskā iepirkuma īstenošanu. Dienas laikā plānotas paralēlās sesijas, kurās ar praktisku piemēru palīdzību tiks izskatītas zaļā publiskā iepirkuma piemērošanas iespējas būvniecības, pārtikas, transporta un elektroenerģijas iepirkumu jomās.

Dalība semināros ir bez maksas. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūgums pirms pasākuma aizpildīt reģistrācijas anketu, kas atrodama VARAM tīmekļa vietnē – šeit.

Plānotie semināri:

•    Vidzemē 4. novembrī par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem Pieaugušo izglītības centrā, Raunas ielā 4, Cēsīs un 6. novembrī par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu Vidzemes koncertzālē, Raunas ielā 12-1, Cēsīs.

•    Kurzemē 11.novembrī par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem un 13. novembrī par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu notiks Kuldīgas Mākslas namā, 1905. gada ielā 6, Kuldīgā.

•    Zemgalē 19. novembrī par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem un 20. novembrī par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu notiks Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33, Jelgavā.

•    Latgalē 25. novembrī par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem notiks Latgales vēstniecībā GORS, Pils ielā 4, Rēzeknē un 27. novembrī par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu notiks Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Zeimuļs, Krasta ielā 31, Rēzeknē.

•    Rīgā 2. decembrī par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem un 4. decembrī par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu notiks VARAM Peldu iela 25, 409.telpa, Rīgā.

_ _ _              _ _ _             _ _ _             _ _ _            _ _ _             _ _ _

Vairāk par semināru „VARAM atbilstības principi ES fondu 2014-2020 plānošanas periodā” var jautāt Jutai Švarcai - e-pasts juta.svarca@varam.gov.lv vai tālr. 66016595. Savukārt plašāk par semināru „Zaļā iepirkuma/Zaļā publiskā iepirkuma piemērošana ES fondu 2014-2020 plānošanas periodā” var jautāt Inesei Pelšai - e-pasts inese.pelsa@varam.gov.lv, tālr.67026459).

Semināri tiek finansēti no Eiropas Sociālā fonda/Eiropas Reģionālās attīstības fonda/Kohēzijas fonda tehniskās palīdzības Projekta Nr. VSID/TP/CFLA/11/19 „ Atbalsts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārziņā esošo Eiropas Savienības fondu aktivitāšu prioritāšu mērķu sasniegšanas nodrošināšanai” (Aktivitāte Nr. 8.1.).


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv