27.11.2020, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
154, pašlaik vēro: 20.

» SākumlapaIespējas pieteikties Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvai

 

   Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas mērķis ir veicināt Eiropas apziņas veidošanos jauniešu vidū un viņu līdzdalību Eiropas integrācijas projektos.

Balvu piešķir jauniešu projektiem, kas sekmē saprašanos, veicina kopīgas eiropeiskās identitātes izjūtas veidošanos un sniedz praktiskus piemērus par eiropiešu kā vienas kopienas locekļu dzīvi.
Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvu kopīgi un ik gadu piešķir Eiropas Parlaments un Āhenes pilsētas Starptautiskās Kārļa Lielā balvas fonds.

  Balva par labāko projektu ir EUR 5000, par otro vietu - EUR 3000 un par trešo vietu - EUR 2000. Trim fināla laureātiem daļa no balvas būs arī uzaicinājums viesoties Eiropas Parlamentā (Briselē vai Strasbūrā). Turklāt izraudzītos visu  28 valstu projektu pārstāvjus uzaicinās piedalīties četru dienu ceļojumā uz Āheni, Vācijā.

Balvas par trim labākajiem projektiem pasniegs Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs un Āhenes pilsētas Starptautiskās Kārļa Lielā balvas fonda pārstāvis.


"Dalība šajā konkursā jebkuram Latvijas jaunietim būtu lieliska pieredze un tā veidotu mūsu jauniešu apziņu, ka esam daļa no vienotās Eiropas" / Sandra Kalniete, Eiropas Parlamenta deputāte

Pieteikšanās konkursam šeit.

Vairāk par Kārļa Lielā balvu iespējams lasīt šeit.

Ja ir kādi papildus jautājumi, tad lūdzu sazinieties ar Eiropas Parlamenta Informācijas biroju Latvijā pa telefonu 6708 54 60 vai rakstos uz e-pastu epriga@europarl.europa.eu.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv