30.11.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
962, pašlaik vēro: 25.

» SākumlapaLaikraksta “Druva” aptaujas “Gada cilvēks 2015” kandidātu vidū arī mūsu novadnieki

  10. decembra “Druvā” apkopota informācija par laikraksta aptaujas “Gada cilvēks 2015” kandidātiem. Kā norādīts laikrakstā “sākts ar baltu lapu, gads pierakstījis savu gadagrāmatu. Laiks pāršķirstīt lappuses. Par labajiem līdzcilvēkiem, mīļiem, sabiedrībai nozīmīgiem darbiem, sasniegumiem “Druvai”” rakstījuši un zvanījuši lasītāji, iesakot pagodināt darītājus, rosinātājus, jaunu ideju īstenotājus “Gada cilvēks 2015” aptaujā.

    Ieteikto vidū arī mūsu novadnieki – Nauris Reinhards, Ritvars Ekerts un Maija Midika (Straupe), kuri ar savu līdzšinējo darbību novērēti kā aktīvie jaunieši Latvijas laukos. Kā laikrakstam “Druva” min SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Cēsu nodaļas uzņēmējdarbības konsultante Evija Atvara: “”(..) man ir prieks par aktīvajiem jauniešiem laukos, kuri ne tikai ir uzņēmēji, bet arī redz un domā plašāk par savu pagalmu, sētu, uzņēmumu. Ir aktīvi, iesaistās un veido sabiedriskās aktivitātes. Prieks, ka viņu ir daudz (..)””.

Laikraksta aptaujā no Pārgaujas novada iedzīvotāju puses vēstules veidā, kuru parakstījuši 104 novada iedzīvotāji, ietekta arī pensionāre, zemniece – Līga Tiltiņa (Stalbe). “”Līga vienmēr ir atsaucīga, palīdz gatavoties senioru pasākumiem, gādā, lai talkas dienās vienmēr būtu silta zupa, lai vientuļajiem pensionāriem un daudzbērnu ģimenēm būtu aparta zemīte, dāvina dažādus produktus. Brīvās vakara stundas viņa velta novada florbola un sporta sacensību tiesāšanai. Pensionētā sporta skolotāja vada senioru veselības vingrošanu, nesaņemot par to samaksu”” citēts laikrakstā no ieteikuma vēstules. Tāpat norādīts, ka “Druvai” vairāki novadnieki zvanījuši, lai pastāstītu par Līgu “kā nenogurstošu cilvēku, kurš gatavs līdzi aizraut arī citus”.

Kandidātu vidū arī novadniece Ilze Krivašonoka, ģimeņu atbalsta biedrības “Rozbeķu saime” vadītāja (Rozula). Kā minēts laikrakstā “80 Pārgaujas novada iedzīvotāji parakstījuši vēstuli, vēl daudzi zvanījuši”. Ieteicēji norādījuši “”Ilzi mēs varam dēvēt par Rozulas dvēselīti, jo pateicoties viņas spējai pulcēt ap sevi tādus pašus nesavtīgus cilvēkus, Rozulā ne brīdi nav apklususi sabiedriskā dzīve””.

Par aptaujas “Gada cilvēks 2015” laureātiem varēsiet lasīt rītdienas, 11.decembra, laikraksta “Druvas” numurā.


Pārgaujas novada pašvaldība lepojas ar novada iedzīvotājiem, kuri ar savu nesavtīgo darbu ir pamanīti, un, kuri šajā gadā iekļuvuši "Druvas" aptaujas "Gada cilvēks 2015" kandidātu vidū!
Apsveicam un novēlam enerģiju turpmākajiem darbiem!Materālā izmantota informācija no Sarmītes Feldmanes raksta “”Gada cilvēks 2015” kandidāti”, kas publicēts 10.decembra “Druvas” izdevumā.

Baiba Zvejniece

Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv