28.11.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
901, pašlaik vēro: 15.

» SākumlapaLEADER finansējuma atbalsts - iespēja īstenot savu ieceri lauku teritorijas attītībai

Lai lauku teritorijās veicinātu attīstību, stabilitāti un ilgtspēju, ir nepieciešams izmantot līdz šim pilnībā neizmantoto lauku un mazpilsētu potenciālu, kā arī veidot sadarbību kopīgu mērķu sasniegšanai.

Viena no iespējām ir īstenojot LEADER pieeju, kura balstās uz vietējās attīstības stratēģijas izstrādi, kas tiek īstenota projektu veidā un tās īstenošanai 2015.- 2020.gadā ir iespēja piesaistīt atbalstu no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Eiropas Zivsaimniecības fonda (EZF) līdzfinansētiem pasākumiem. Vairāk par LEADER pieeju šeit.

Aicinām ikvienu lauku entuziastu, kam ir idejas, vēlme, iespējas vai interese iesaistīties un uzzināt par savas vietas attīstību, sazināties ar savas teritorijas vietējo rīcības grupu (VRG) – partnerību, kas apvieno dažādu sektoru pārstāvjus (NVO, pašvaldības un uzņēmējus).

Pirmos projektu konkursus ar LEADER finansējuma atbalstu plānots izsludinātināt 2016.gadā. Informācija par LEADER projektu konkursiem būs pieejama vienkopus Lauku atbalsta dienesta interneta vietnē.

Meklē savā novadā darbojošos partnerību un uzzini vairāk ŠEIT


Informācijas avots:
Latvijas lauku forums© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv