30.11.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
970, pašlaik vēro: 26.

» SākumlapaPārgaujas novada senioru deju kolektīvs "Munsturis"

Tradicionāli ik gadu senioru deju kopa ''Munsturis'' rīko sadanci kopā ar saviem draugiem.  Šogad tas notika 30. janvārī Straupes pagasta tautas namā. Jau daudzus gadus Straupē viesojās Limbažu ''Sagša'', ar kuru '''Munsturis'' dala vienu vadītāju, Salacgrīvas ''Saiva'', Siguldas ''Sidrabdancis''. Kā jau katru gadu, esošajiem draugiem piepulcējas jauni – Menģeles pagasta ''Sumulda'' un Gulbenes ''Vērdiņš'' un Limbažu vidējās paaudzes deju kolektīvs ''Rotadata''. Kolektīvi bija parūpējušies par interesantu repertuāru, katrs caur deju atklāja arī kolektīva raksturu. Tāpat koncerta programmā cauri vijās arī neliels stāsts par katru kolektīvu. Šādi koncerti ir ļoti svarīgi katram kolektīvam, tā ir iespēja pārbaudīt savu varēšanu, mācīties no draugiem un beigās patīkami pavadīt vakaru mūzikas skaņās.

''Munsturim'' šī sezona iesākusies spraigi un tā turpināsim līdz pavasarim. Diemžēl dalībnieku veselības dēļ bieži mainās dejotāju sastāvs, bet esmu pateicīga saviem dejotājiem par fantastisko atdevi un spēju piesaistīt arvien jaunus dalībniekus. Vien žēl, ka no pašiem Pārgaujas iedzīvotājiem interese maza. Pie viena gribu izteikt lielu pateicību Pārgaujas novada pašvaldībai par piešķirtajiem līdzekļiem jaunu tautas tērpu iegādei dāmām, jo esošo tērpu ir par maz ,lai visas apģērbtu.

Pagājušajā sestdienā kolektīvs devās koncertēt uz Suntažiem, tad priekšā  koncerti Limbažos, Siguldā, Saulkrastos, Slampē. Galvenie sezonas pasākumi –  Cēsu deju apriņķa skate Amatas novadā, Lustes danču nakts Limbažos, Pārgaujas novada svētki un starptautiskais senioru deju kolektīvu salidojums Cēsu pilsētas svētku laikā.

Saviem dejotājiem vēlu stipru veselību un mūžīgo dejotprieku!

Senioru deju kolektīvs “Munsturis” vadītāja Ineta Indriksone

Foto: Alfrēds Jurciņš


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv