28.11.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
39, pašlaik vēro: 16.

» Sākumlapa



Aicina pieteikt piesārņotas vietas Lielās talkas kartē

Līdz šī gada Lielajai Talkai palicis vēl nedaudz vairāk nekā mēnesis, bet darbs pie sakopšanas aktivitātēm sācies jau visā Latvijā. Īpaši aktīvi šobrīd risinās piegružoto vietu apzināšana - Lielās Talkas piesārņoto vietu kartē atzīmētas jau vairāk nekā 80 vietas, kuras vēlams sakopt Lielās Talkas ietvaros 23.aprīlī.

Tāpat Lielās Talkas nozīmi ne vien Latvijas sakopšanā, bet arī valsts starptautiskā tēla veidošanā atzinusi arī jaunā Latvijas Institūta vadītāja Aiva Rozenberga. Stājoties amatā, viņa norādījusi, ka Lielā Talka un īpaši 2018.gada 8.septembrī gaidāmā pasaules talka, būs viena no viņas darba prioritātēm tuvākajos gados.

Arvien lielāka rosība sākusies arī reģionos, kur aprīļa aktivitātes sākuši plānot ne vien pašvaldību darbinieki, bet arī skolas, biedrības un iedzīvotāju organizācijas. Turklāt 23 reģionu aktīvisti pieteikušies Lielās Talkas koordinatoru konkursā “Latvijai BŪT zaļai!”, lai pierādītu, ka tieši viņi ir aktīvākie vides jautājumu risinātāji Latvijā. Konkursa ietvaros visiem dalībniekiem būs gan jāorganizē izglītojoši pasākumi, gan jāizveido iedvesmojoši video un daiļdarbi par vides kopšanas tēmām. Visvairāk pieteikumu konkursam šogad saņemts no Vidzemes.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv