01.12.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
872, pašlaik vēro: 32.

» SākumlapaAr panākumiem aizvadīta vokālo ansambļu skate Cēsīs

12. martā Cēsu internātpamatskolas un rehabilitācijas centrā notika ikgadējā vokālo ansambļu skate. Pirmie dziedātāji uz mēģinājumiem jau ieradās ap pulksten 08:00, lai vēlāk pulksten 11:00 varētu pēc iespējas veiksmīgāk uzstāties žūrijas priekšā.  Žūrijas sastāvā bija diriģenti Jurģis Cābulis un Līga Ādamsone, kā arī apriņķa koru virsdiriģents Mārtiņš Klišāns.

Skatē kopumā piedalījās 10 ansambļi, no kuriem 3 ansambļi bija no Pārgaujas novada. Pirms skates sākuma, aprunājoties ar visiem mūsu novada ansambļiem, bija skaidri redzams, ka nav nozīmes, cik liela ir skatuves pieredze un cik skatēs jau ir būts iepriekš, jo uztraukušies bija visi. Un kā gan citādāk, bez uztraukuma jau nemaz nevar, ja ir vēlme izdarīt visu pēc iespējas labāk.


Senioru jauktais vokālais ansamblis “Laika ritmi”

Senioru sieviešu vokālais ansamblis “Dzīvotprieks”


Sieviešu vokālais ansamblis “Pārgaujas lakstīgalas”

Skates gaita ritēja ļoti raiti, un pēc tās bija liels prieks par visiem mūsu novada ansambļiem. Varēja redzēt, ka visi bija ieguldījuši lielu darbu, un katrs no tiem bija atradis savu odziņu, kas skati un vērtēšanas darbu padarīja vēl jo interesantāku.

Kad tika dots vārds žūrijai, lai tā paziņotu rezultātus, jau atkal zālē bija jaušams liels uztraukums. Žūrija atzina, ka visi ansambļi bija tik labi sagatavojušies, ka visu skates laiku nepameta sajūta, ka tas ir profesionāls ansambļu koncerts. Liels prieks un lepnums, jo visi Pārgaujas novada vokālie ansambļi ieguva I. pakāpi. Senioru jauktais vokālais ansamblis “Laika ritmi” ieguva 42,2 punktus. Senioru sieviešu vokālais ansamblis “Dzīvotprieks” ieguva 44,3 punktus. Sieviešu vokālais ansamblis “Pārgaujas lakstīgalas” ieguva 45,2 punktus.

Veiksmi un panākumus arī turpmāk mūsu novada ansambļiem! Lai skan!

Madara Gasiņa,
kultūras pasākumu vadītāja

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv