01.12.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
675, pašlaik vēro: 26.

» SākumlapaBez maksas savāc nolietotu elektrotehniku

No 1. līdz 31.maijam notiks SIA “ZAAO” (ZAAO) organizēta akcija “EKO ZVANS!”, kuras laikā zvanot uz ZAAO biroju var pieteikt neizjauktas nolietotas elektrotehnikas (sākot no ~5 kg) bezmaksas savākšanu. Pakalpojums tiks sniegts, izbraucot uz klienta norādīto adresi, iepriekš vienojoties par savākšanas dienu. Akcija ir spēkā tikai ZAAO darbības reģionā – 28 novados. Arī ikdienā ZAAO piedāvā minēto pakalpojumu, taču maijā ir iespēja laimēt balvu – iRobot. Turklāt akcijas laikā nolietotā elektrotehnika bez maksas tiks vākta arī no juridiskām personām, izsniedzot pieņemšanas – nodošanas aktu.

Pieteikumi tiek pieņemti pa tālruņiem 26132288 un 29221847.

ZAAO Šķiroto atkritumu savākšanas daļas vadītāja Ginta Gailuma: ”Akciju rīkojam, lai vēl vairāk samazinātu elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu nonākšanu mežos un citviet dabā, kā arī, lai tie netiktu novietoti pie publiski pieejamajiem konteineriem. Šie atkritumi satur dažādas kaitīgas vielas, tas nozīmē, ka nepareiza šī atkritumu veida apsaimniekošana var radīt draudus cilvēka veselībai un apkārtējai videi. ZAAO rūpējas, lai savāktie priekšmeti nonāktu rūpnīcās uz otrreizējo pārstrādi. Pārstrādāt iespējams līdz pat 90% no elektrisko un elektronisko iekārtu sastāvdaļām.”

Telefoniski saņemot neizjauktas nolietotas elektrotehnikas (televizori, ledusskapji, plītis, trauku mazgājamās mašīnas, putekļu sūcēji, virtuves kombaini u.c.) savākšanas pieteikumu un pajautājot klienta atļauju, ZAAO biroja darbinieks aizpildīs akcijas kuponu. Visi kuponi piedalās izlozē par balvu – iRobotu. Katrs klients var veikt pieteikumus neierobežotā daudzumā, par katru reizi tiek aizpildīts viens kupons. Akcijas nolikums pieejams uzņēmuma mājas lapā www.zaao.lv.

Atgādinām, ka nolietotu neizjauktu elektrotehniku privātpersonas bez maksas ikdienā var nodot arī 20 EKO laukumos ZAAO darbības reģionā. Iedzīvotāji, kas izmanto šo pakalpojumu, konkrētajā akcijā nepiedalās.

SIA ZAAO ir divdesmit astoņu pašvaldību uzņēmums, kas nodrošina atkritumu savākšanu, šķirošanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārvadāšanu, apglabāšanu un sabiedrības izglītošanas aktivitātes.

Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv