06.12.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
94, pašlaik vēro: 22.

» SākumlapaPar novada tūrismu stāstīsim 3. Latvijas tūrisma tirgū

Šosestdien, 28. maijā, Saulkrastos notiks viena no visaktīvāk apmeklētajām mazajām tūrisma izstādēm – 3. Latvijas tūrisma informācijas tirgus. Pasākuma iniciators ir Saulkrastu tūrisma informācijas centrs, kas šajā dienā aicina pie sevis Latvijas tūrisma informācijas centru kopā ar savu novadu mājražotājiem un amatniekiem. 

No Pārgaujas novada uz tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu dosies novada tūrisma organizatore Rudīte Vasile, Pārgaujas Tūrisma informācijas punkta pārstāve Ina Mieze, kas gatavojas iepazīstināt apmeklētājus ar novada aktuālākajiem piedāvājumiem – apskates vietām, naktsmītnēm, ēdināšanu un citiem brīvdienu piedāvājumiem. Tiks piedāvāti jaunākie foto bukleti par Pārgaujas novadu, velomaršrutu kartes, Gaujas Nacionālā parka ceļvedis, kā arī atsevišķu uzņēmēju sagatavotie reklāmas materiāli.

Līdzās tiks veidots SIA Real Bread stends, kur Saulkrastu iedzīvotājiem un svētku viesiem saimniece Inta Ekerte piedāvās Rožkalnu maizi un cita veida garšīgo konditoreju. Ar sēkliņu daudzveidību un garšas īpatnībām iepazīstinās Inese Mangule, bet Dace Reiziņa kārdinās visus ar cukuraitiņām, kas ir pašu radīts, inovatīvs produkts.

Diena solās būt interesanta, jo līdztekus tirgum notiks tradicionālais Saulkrastu vasaras sezonas atklāšanas pasākums „Ieripo Saulkrastu vasarā!”. Pasākuma laikā ikviens varēs baudīt dažādus muzikālos priekšnesumus, piedalīties veloparādē "Re, kā nu rullējam no Vidzemes, Latgales, Zemgales, Kurzemes!”, kurā labākajiem tematisko tērpu un noformējuma autoriem paredzētas pārsteiguma balvas. Bērniem notiks jautras stafetes un rotaļas. Dienas programmas noslēgumā grupas “DAGAMBA” muzikāls sveiciens.

Programma skatāma šeit

Rudīte Vasile,
tūrisma organizatore,
Attīstības plānošanas nodaļa


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv