03.12.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1577, pašlaik vēro: 40.

» SākumlapaPārgaujas novada sporta svētki

Pārgaujas novada sporta svētki šogad notiks Straupē 30. jūlijā. Kā vienmēr paredzēts pludmales volejbols (komandā 2 spēlētāji, ja pieteiksies vismaz trīs meiteņu pāri – būs atsevišķs vērtējums), strītbols (komandā 3 spēlētāji, ja pieteiksies vismaz trīs meiteņu komandas – būs atsevišķs vērtējums) un futbols (komandā 4 laukuma spēlētāji un vārtsargs).

Plānotas arī individuālās sacensības šautriņu mešanā un citās sacensības, par kurām plašāka informācija tiks publicēta tuvāk pasākuma datumam mājaslapā un uz informācijas stendiem.
Bērni varēs sportot piepūšamajās atrakcijās.

Paredzēti vairāki jaunumi:
•    Varēsiet izmēģināt savu veiksmi, šaujot ar loku. Plānojam bērnu un pieaugušo grupas.
•    Sporta diena sāksies ar velosacensībām. Paredzētas dažādas vecuma grupas un distances.

Visi, kas ir vecāki par 12 gadiem (2004. g.dz.) veiks maršrutu apkārt Riebiņa ezeram. Jaunākajiem dalībniekiem distance paredzēta apkārt Līvānu māju ciematam vai sporta zālei. Visiem velosacensību dalībniekiem obligāti jābūt ar ķiveri. Līdz 16 g.v. vajadzīga rakstiska vecāku atļauja vai klātbūtne.

Plānotajā var būt izmaiņas, tādēļ lūdzu sekojiet līdzi informācijai mājaslapā vai zvaniet Aijai Alksnei (tālr. 26592343).

Pēc sportošanas plkst. 22:00 Straupes estrādē būs zaļumballe ar Ingusu Vidiņu un Ingunu Lipsku. Sporta svētku dalībniekiem ieeja bez maksas, pārējiem – 3 EUR.

Aija Alksne,
Sporta svētku organizatore© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv