01.12.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
633, pašlaik vēro: 28.

» SākumlapaPlācī atvērts veikaliņš “Senā Hanza”

21. jūlija pēcpusdienā Plācī svinīgi tika atklāts SIA „Real Bread” jeb „Rožkalnu mājas maize no Straupes” veikals “Senā Hanza”. Laipnas un smaidīgas pārdevējas pircējus uzņems katru dienu no plkst. 8:00 līdz 22:00.

Pārgaujas novada pašvaldība atzinīgi vērtē Intas Ekertes un viņas komandas uzņēmību sapni pārvērst īstenībā. Lai izdodas! Tagad gardo “Rožukalnu” maizi un konditoreju būs iespēja iegādāties daudz ērtāk.


Veikala "Senā Hanza" atklāšanas svētki

Kā arī lepojamies ar konditores un “Rožkalnu” maizes cepējas Intas Ekertes iegūto 2. vietu biedrības “Siera nams” un Latvijas Maiznieku biedrības rīkotajā konkursā “Biezpiens un maize uz svētku galda” ar piedāvāto “Senās Hanzas klaipu”. 

Senās Hanzas klaips

Detalizētāk par veikala atvēršanas svētkiem un interviju ar Intu Ekerti būs iespēja lasīt kādā no nākamajiem Pārgaujas Novada Vēstis numuriem un mājaslapā. Veikala "Senā Hanza" atvēršanas svētkus varat aplūkot fotogalerijā.

Elīna Astahovska,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciālists


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv