06.12.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
163, pašlaik vēro: 18.

» SākumlapaRozulā īstenots pašvaldības līdzfinansēts projekts

Rozulieši ir aktīvi sportotāji un jau kādu laiku loloja ideju par vingrošanas stieņiem sporta laukumā. Tāpēc domubiedru grupa “Rozulas aktīvisti” pieteica projektu “Par aktīvu atpūtu Rozulā”. Taču to izdarīt varēja vien tāpēc, ka Rozulas uzņēmējs Raivis Čačs (SIA RC Profils) apsolīja parūpēties par iekārtu izgatavošanu, apzinoties, ka daļu sava darba nāksies veikt labās idejas vārdā.

Šoruden Rozulas sporta laukumā uzstādīti daudzfunkcionāli vingrošanas stieņi dažādu muskuļu grupu trenēšanai. Pārgaujas novada pašvaldības piešķirtajam 500 EUR finansējumam tika piesaistīts tikpat liels uzņēmēju un individuālo ziedotāju atbalsts. Ir gandarījums, ka rozulieši ir atsaucīgi un bez lielas pierunāšanas saprot, lai pašu ciemā vide kļūtu sakoptāka un patīkamāka, pašiem ir jādara vai jāatbalsta iniciatīvas.
Kā jau katrā mūsdienu projektā, arī šajā radās neparedzēti izdevumi un citas problēmas. Iekārtu pulverkrāsošana bija jāveic Rīgā, kas nozīmē lielāku finansējumu krāsošanai un transportam. Rezultātā stieņi ieguvuši skaistu tumšsarkanu krāsu, ir vizuāli pievilcīgi un droši pret apkārtējās vides iedarbību.

Par finansiālu ieguldījumu liels paldies sakāms SIA RC Profils, SIA Vienotnes, Naurim Dupušam, Eināram un Daigai Hofmaņiem. Par atbalstu transportam un piekabēm – Normundam Ruķim, Jānim Maļinovskim un Ivaram Hmeļņickim. Par ieguldīto darbu iekārtu uzstādīšanā – Reinim Rutkam, Dimitrijam Solovjovam, Gitai Hofmanei, Steināram Brūverim, Aivim Kursītim, Ērikam Lobuzovam un Austrim Briškam. Vislielākais paldies par aktīvu darbošanos, sākot ar materiālu iegādi, iekārtu metināšanu līdz pat uzstādīšanai – RC Profila īpašniekam Raivim Čačam. Priecē, ka stieņi pamazām piesaista cilvēku uzmanību un palīdz uzlabot fizisko formu.

Paldies Pārgaujas novada pašvaldībai. Ceram, ka pašvaldības projekti tiks izsludināti arī turpmāk. Ticam latviešu tautas sakāmvārdam – labs darbs divus mūžus dzīvo.

Daiga Hofmane,
“Rozulas aktīvisti”

Iepazīties ar atbalstītajiem projektiem Pašvaldības projektu konkursā 2016 ŠEIT


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv