26.11.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
16, pašlaik vēro: 17.

» SākumlapaNVA reģionālais vakanču gadatirgus Cēsīs

Novērtējot pozitīvo pieredzi, Nodarbinātības valsts aģentūra (turpmāk - NVA) jau ceturto gadu organizēs reģionālos vakanču gadatirgus visā Latvijā.
 
Vakanču gadatirgos ar NVA un darba devēju starpniecību darba meklētājiem tiks piedāvātas katrā reģionā uz pasākuma norises brīdi aktuālās vakances. Vienlaikus, gadatirgu apmeklētāji varēs rast atbildes uz daudziem ar darbu un profesionālo izaugsmi saistītiem jautājumiem.

Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba devējam prezentēt savu uzņēmumu, veicinot tā atpazīstamību darba tirgū, un atrast piemērotus darbiniekus.

Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba devējam prezentēt savu uzņēmumu, veicinot tā atpazīstamību darba tirgū, un atrast piemērotus darbiniekus.

Vakanču gadatirgus laikā būs iespēja ne tikai klātienē informēt par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām uzņēmumā, bet arī veikt pirmās darba intervijas ar sev piemērotākajiem kandidātiem.

Dalība vakanču gadatirgū gan darba devējiem, gan ikvienam apmeklētājam ir bez maksas.
Lai izmantotu šo iespēju, darba devējam jāsazinās ar tuvāko NVA filiāli (skatīt pielikumā) un jāpiesaka (telefoniski, e-pastā vai personīgi NVA filiālē) vakance (profesija/specialitāte, pieteiktais vietu skaits, darba vietas adrese (pilsēta, novads, pagasts), vakanču gadatirgus, kurā vēlas piedalīties). Papildus vakanču gadatirgus laikā ir iespēja uzstāties ar prezentāciju par savu uzņēmumu, organizāciju.

Vienlaikus atgādinām, ka NVA darba devējiem piedāvā bez maksas reģistrēt brīvās darbavietas NVA CV un vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un NVA filiālēs visā Latvijā, kā arī veikt piemērotu darbinieku atlasi.

Mēs augstu vērtējam līdzšinējo sadarbību un esam atvērti jaunām sadarbības iespējām. Būsim gandarīti, ja radīsiet iespēju piedalīties, kā arī informēt savus biedrus par dalības iespēju vakanču gadatirgos, kas veicinās ne tikai darba devēju un NVA sadarbību, bet arī nodarbinātības un darba tirgus attīstību katrā reģionā un Latvijā kopumā.

Vairāk informācijas - tuvākajā NVA nodaļā.
 
Cerot uz atsaucību un tikšanos vakanču gadatirgos
Direktore E.Simsone

Reģions

Pilsēta

Plānotais datums

Plānotais norises laiks

Norises vieta

 

Vidzeme

Cēsis

11.05.2017.

10.00-13.00

Vidzemes koncertzāles 1.stāva vestibils

Adrese:

Raunas iela 12-1, Cēsis