04.06.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
975, pašlaik vēro: 32.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» SākumlapaNila Īles mūzikas studijas perkusionistu performance "Ceļojums Laikā"

Latvijas perkusiju meistara Nila Īles mūzikas studijā viens otru satikuši ritma pasaules valdzinātie. Dažādu tautu mūzikas instrumentu vibrācijas atminējušie un instrumentālās improvizācijas mākā saliedētie domubiedri-mūziķi dzirdīgu klausītāju virtuozi un nemanāmi spēj aizvest līdz ritma maģijas rosinātam līdzpārdzīvojumam, bet aktīvākos- pat līdz sava veida katarsei. “Vecumam nav nozīmes, lai sajustu ritmu sevī”, viedi sacīts Nila Īles un viņa domubiedru mājaslapā.

Perkusionistu grupas performance Ungurmuižā iecerēta kā organisks muzikāls turpinājums muižas 2.stāvā iekārtotās Sigitas Lapiņas fotoizstādes “Neredzamais redzamajā. 4 stihijas” vēstījumiem par dažādu pasauļu un esības formu līdzāspastāvēšanu, saskari un mijiedarbi. Vakara kopnoskaņa aicinās izbaudīt vizuālās mākslas un skaņu pasaules saskares šarmu, nebeigt brīnīties par esības izpausmju daudzveidību un nosacītību vai pavisam vienkārš i- jauki pavadīt vakaru, priecējot acis un ausis.

Aicinām uz Ungurmuižu 30. aprīlī plkst. 18:00. Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv

Informāciju sagatavoja Ungurmuižas pārstāvji


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv