21.04.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
733, pašlaik vēro: 21.

» SākumlapaApmācības Pārgaujas novada uzņēmējiem

Katru gadu Pārgaujas novada uzņēmējiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt apmācības par dažādām tēmām, lai veicinātu izaugsmi, konkurētspēju un radošumu. Šajā gadā novada uzņēmējiem būs iespēja apmeklēt semināru RADOŠUMS UN INOVĀCIJA JAUNU PRODUKTU RADĪŠANAI, kas norisināsies 30. oktobrī Raiskuma pagasta tautas namā “Auciemmuiža” no 9:30 līdz 16:00.

Apmācības vadīs Elīna Miķelsone – doktora grāda kandidāte biznesa administrācijā, biedrības “Ideju inovāciju institūts” dibinātāja un valdes locekle. Elīnas darba pieredze ir saistīta ar jauno uzņēmēju un organizāciju atbalstu inovāciju un radošuma jomās, projektu attīstību un apmācību vadīšanu. Radošums, inovācijas, radošā domāšana, ideju fitness ir Elīnas sirds lieta un pētniecības joma.

Nodarbības mērķis ir attīstīt un nostiprināt zināšanas un prasmes, kas saistītas ar ideju un inovāciju vadību. Caur praktiskiem darbiem un radošiem uzdevumiem, apmācību dalībniekiem būs iespēja gūt izpratni par ideju un inovāciju vadību, apgūt ideju radīšanas metodes, uzzināt par elementiem, kas palīdz radīt labākas idejas.

Pasākumā piedalīsies AS “Citadele” bankas pārstāve Sanita Krieviņa, lai pastāstītu par uzņēmējdarbības situāciju reģionā no bankas skatupunkta. Pasākuma sākums 9:30, reģistrēšanās no 9:00.

Reģistrēšanās semināram līdz 25. oktobrim, aizpildot elektronisko reģistrācijas anketu vai sazinoties ar Evu Meijeri, projektu vadītāju, eva.meijere@pargaujasnovads.lv
tel. nr.: 27324346

Dalība pasākumā bez maksas, vietu skaits ierobežots