27.10.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1121, pašlaik vēro: 15.

» SākumlapaStraupes kora dalība Cēsu koru apriņķa koru skatē
Foto: Straupes jauktais koris


Šogad, neierastāk nekā citus gadus, Straupes jauktais koris savu priekšnesumu sniedza gandrīz mēnesi ātrāk pirms paredzētās skates 28. martā Zaubē, kas skaidrojams ar Straupes kora diriģentes prombūtni šajā laikā.

Koris savu sniegumu rādīja 3. martā Straupes pagasta tautas namā ar koncertu – skati. Tā kā šis nav Dziesmu svētku gads, skati ar punktiem nevērtēja, bet žūrija izteica savu viedokli par kora skanējumu, repertuāra izvēli un turpmāko darbības gaitu. Žūrijā piedalījās Cēsu apriņķa virsdiriģents, jauktā kora "Valmiera" diriģents - Mārtiņš Klišāns un diriģente Līga Ādamsone.

Skatē Straupes jauktais koris izpildīja divas izvēles dziesmas – Džona Ruttera “Paskaties apkārt” un Valta Pūces, Jāņa Petera “Lūgums”. Kora sniegumu žūrija novērtēja ļoti labi, īpaši uzslavējot vīru rindu ar labo skanējumu un labi nostādītajām balsīm. Korim esot liels potenciāls, galvenais tikai dziedāt!

Diriģenti pozitīvi vētrēja Straupes tautas nama lielās zāles akustiku, pat tika minēts, ka nākamo skati varētu rīkot tieši Straupes pagasta tautas namā, Plācī!

Pārgaujas novada pašvaldība priecājās par kora sniegumu, kā arī pozitīvo žūrijas novērtējumu. Novēlam Straupes jauktajam korim enerģiju un vēlmi dziedāt, kā arī vienmēr tiekties pēc labākajiem rezultātiem!


Santa Kušķe,
kultūras pasākumu vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv