24.09.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
35, pašlaik vēro: 9.

» PĀRVALDE » KONTAKTI » Deputāti

CĒSU NOVADA DOMES DEPUTĀTI
KONTAKTI

Cēsu novada domes priekšsēdētājs
Jānis Rozenbergs
tālr: 64134426, 26556532
e-pasts: janis.rozenbergs@cesis.lv


Cēsu novada domes deputāts
Ainārs Šteins
e-pasts: ainars.steins@cesis.lv


Cēsu novada domes deputāts
Atis Egliņš - Eglītis
e-pasts: atis.eglins@cesis.lv


Cēsu novada domes deputāts
Ēriks Bauers
e-pasts: eriks.bauers@gmail.com


Cēsu novada domes deputāte
Inga Cipe
e-pasts: inga.cipe@priekulunovads.lv


Cēsu novada domes deputāte
Ella Frīvalde - Andersone
e-pasts: ella.frivalde-andersone@amatasnovads.lv


Cēsu novada domes deputāts
Erlends Geruļskis
e-pasts: erlends.gerulskis@cesis.lv


Cēsu novada domes deputāts
Guntis Grosbergs
e-pasts: guntis.grosbergs@cesis.lv


Cēsu novada domes deputāts
Jānis Kārkliņš
e-pasts: janis.karklins1975@inbox.lv


Cēsu novada domes deputāts
Andris Melbārdis
e-pasts: andris.melbardis@cesis.lv


Cēsu novada domes deputāte
Biruta Mežale
e-pasts: biruta.mezale@cesis.lv


Cēsu novada domes deputāts
Andris Mihaļovs
e-pasts: andris.mihalovs@cesis.lv


Cēsu novada domes deputāts
Indriķis Putniņš
e-pasts: indrikis.putnins@gmail.com


Cēsu novada domes deputāts
Ivo Rode
e-pasts: ivo.rode@gmail.com

Cēsu novada domes deputāte
Inese Suija-Markova
e-pasts: inese.suija@cesis.lv


Cēsu novada domes deputāte
Elīna Stapulone
e-pasts: elina.stapulone@cesis.lv


Cēsu novada domes deputāts
Laimis Šāvējs
e-pasts: laimis.savejs@jaunpiebalga.lv


Cēsu novada domes deputāts
Hardijs Vents
e-pasts: hardijs.vents@pargaujasnovads.lv


Cēsu novada domes deputāts
Juris Žagars
e-pasts: juris.zagars@cesis.lv

























Atpakaļ ...

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv