20.04.2018, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Koncertizrāde "Laimes Formula"
    22. aprīlī plkst. 14.00 Straupes tautas namā muzikālajā un joku pilnajā koncertizrāde “LAIMES FORMULA” uzstāsies aktieris Mārtiņš Egliens, aizstājot J.Paukštello ...
  • Stalbes "Pārgauja" izkaļ sev otru ELVI līgas bronzu
    Otro pavasari pēc kārtas par ELVI florbola līgas vīriešiem bronzas medaļnieci kļuvusi Stalbes SK "Pārgauja" ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1249, pašlaik vēro: 65.

Vai, jūsuprāt, būtu nepieciešams publicēt informāciju par jaunākajām iegādātajām grāmatām Pārgaujas novada bibliotēkās?
» PAŠVALDĪBA » KONTAKTI » Dažādi speciālisti

DAŽĀDI SPECIĀLISTI
KONTAKTI



Juriste
Ilona Rozenštoka
e-pasts:
ilona.rozenstoka@pargaujasnovads.lv
tālr. 64134477


Juriste
Inga Virse

e-pasts: inga.virse@pargaujasnovads.lv
tālr. 64132196



Kultūras pasākumu organizatore
Solveiga Ruska

e-pasts: solveiga.ruska@pargaujasnovads.lv
tālr. 26234766


Kultūras pasākumu vadītāja
Madara Gasiņa

e-pasts: madara.gasina@pargaujasnovads.lv
tālr. 22485145


IT speciālists
Ēriks Gruzdiņš-Cīrulis

e-pasts: eriks.gc@pargaujasnovads.lv
tālr. 64107234; 29107337


Komunālās saimniecības vadītājs Raiskuma pagastā
Andris Erenbots

e-pasts: andris.erenbots@pargaujasnovads.lv
tālr.  26529894


Komunālās saimniecības vadītājs Stalbes pagastā
Ilvars Balodis

e-pasts: ilvars.balodis@pargaujasnovads.lv
tālr. 29453168


Komunālās saimniecības vadītājs Straupes pagastā
Druvis Kreituzis

e-pasts: druvis.kreituzis@pargaujasnovads.lv
tālr. 64132196; 22009250


Darba aizsardzības speciālists
Uldis Rubins

e-pasts: uldis.rubins@pargaujasnovads.lv
tālr. 29411738


Vides aizsardzības inspektors
Agris Ķesa

e-pasts: agris.kesa@pargaujasnovads.lv
tālr. 26392069


Pārgaujas novada pašvaldības policijas priekšnieks
Didzis Baumanis

e-pasts: didzis.baumanis@pargaujasnovads.lv
tālr. 29333659



Atpakaļ ...

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv