31.05.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
97, pašlaik vēro: 17.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesAnsis Bogustovs viesojas Stalbes vidusskolā

12. maijā, Eiropas dienu ietvaros, Stalbes vidusskolā viesojās radio un televīzijas žurnālists Ansis Bogustovs, kura dzīve lielā mērā saistīta ar notiekošo Eiropas savienībā.

Uz tikšanos ar žurnālistu skolas zālē pulcējās skolēni no septītās līdz divpadsmitai klasei. Ansis stāstīja, ka par žurnālistu strādā, kopš atceras sevi. Sarunā ar skolēniem raisījās diskusijas par to, kā “kustās” nauda Latvijā un Eiropas savienībā, kā veidojas valsts un Eiropas savienības budžets, kur nonāk nodokļi un kā tie tiek dalīti, kāpēc ir jāstrādā un jāmaksā valstī noteiktie nodokļi.

Tikšanās laikā pārbaudītas tika arī skolēnu zināšanas par Eiropas savienību, tās dalībvalstīm, iedzīvotāju skaitu. Lai arī sākotnēji skolēni uz jautājumiem atbildēja kūtri, Ansis Bogustovs ar savu neatlaidību un enerģijas pārpilnību, guva no skolēniem pareizās atbildes.

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv