02.06.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
841, pašlaik vēro: 26.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesIespēja piedalīties video konkursā jauniešiem “Un ko TU dari?”
Jauniešu studija “BaMbuss” izsludina video konkursu jauniešiem “Un ko TU dari?”. Ja esat jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, un vēlaties iepazīstināt ar savu ikdienas dzīvi, tad esat aicināti tieši Jūs piedalīties šajā konkursā.

Lai piedalītos konkursā ir jāizveido 1-3 minūšu garu video par to kāda ir Jūsu ikdiena - cik aktīvi vai tieši pretēji, pasīvi, Jūs pavadāt savu brīvo laiku, kā Jūs līdzdarbojaties savas dzīves vietas notikumos. Konkursā var piedalīties jauniešu grupas (vismaz 3 dalībnieki) kas pārstāv skolu, augstskolu, jauniešu centru, nevalstisko organizāciju u.c. Labāko video autorus apciemos JS “BaMbuss” un noorganizēs interesantu aktivitāti pēc Jūsu pašu izvēles. 

Piesakies aizpildot pieteikumu elektroniski šeit -  <http://x8.lv/videokonkurssa>. Jauniešu studija "BaMbuss" gaidīs Jūsu elektronisko pieteikuma anketu un izveidoto video līdz 30. septembrim!

Aktivitātēm līdzi sekot var sociālajos tīklos:

      

 

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv