27.05.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
2565, pašlaik vēro: 50.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» NOVADS » IZGLĪTĪBA » Aktualitātes„Saules meitas mēness dēli kalnā kāpa gavilēt...”.

 Stalbes vidusskolas pirmsskolas 13 bērni kopā ar audzinātājām š.g. 26. maijā devās uz Krimuldas novada bērnu un jauniešu dziesmu un deju svētkiem:

Saules meitas mēness dēli kalnā kāpa gavilēt...”.

 Svētkos kopā piedalījās 250 dalībnieki, no kuriem bija arī trīs pirmsskolas grupiņas, divas no Lēdurgas un mēs no Stalbes. Svētki sākās ar dalībnieku gājienu no Lēdurgas kultūras nama uz Lēdurgas estrādi, kur plkst. 19:00 atklāja svētku koncertu. Koncertā pirmsskolas bērni dziedāja dziesmiņas: „Mēs ejam zaļā pļaviņā...” un „Saulīte”.

Paldies, Raiskuma speciālās internātpamatskolas – rehabilitācijas centra direktorei Helī Opincānei par izlīdzēto autobusiņu un omulīgajam šoferītim Arvīdam par bērnu izvizināšanu. Paldies, bērnu vecākiem par atbalstu un vēlmi piedalīties svētkos!

Paldies, mūsu mūzikas skolotājai Maritai Mazurēvičai Mottei, par bērnu sagatavošanu un uzaicināšanu uz skaistajiem svētkiem!

Lai silta, saulaina, skaista un piedzīvojumiem bagāta vasara!

 

Stalbes vidusskolas pirmsskolas metodiķe Ingrīda Balode© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv